با تصمیم ستاد مدیریت بحران استان تهران؛

همه مدارس و دانشگاه های استان تهران فردا(دوشنبه)تعطیل است

به گزارش نویدتهران،استاندار تهران در حاشیه جلسه ستاد مدیریت بحران استان تهران از تعطیلی همه مقاطع تحصیلی و دانشگاه ها در استان تهران در روز دوشنبه ۹ بهمن ماه خبر داد.

محمدحسین مقیمی در حاشیه جلسه ستاد مدیریت بحران استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: با تصمیم ستاد مدیریت بحران فردا(دوشنبه) همه مدارس استان تهران و دانشگاه ها تعطیل است.

وی افزود: براساس گزارش های ارائه شده در جلسه ستاد مدیریت بحران از دستگاه های خدمات رسان، همه محورهای مواصلاتی از جمله مسیرهای تهران-قم،تهران- کرج با تلاش عوامل پلیس راهور باز است و تردد در همه بزرگراه ها و راه های اصلی و فرعی به روال عادی بازگشته است.

استاندار تهران با اشاره به گزارش سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش دما در روز دوشنبه عنوان کرد: به شهروندان توصیه می کنیم از تردد غیر ضروری به دلیل بخبندان و لغزندگی معابر و سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

گفتنی است، جلسه ستاد مدیریت بحران استان تهران با موضوع بررسی خدمات رسانی دستگاه ها همزمان با بارش شدید برف در استان برگزار شد. در این جلسه هریک از دستگاه های هلال احمر،پلیس راهور،هلال احمر و دستگاه های خدمات رسان آب ،برق گاز و مخابرات گزارشی از خدمات ارائه شده از شب گذشته تا کنون ارائه دادند.