آیت‌الله سید محمد سعیدی:

همه دستگاه ها وظیفه دارند با نیروی انتظامی همکاری کنند

به گزارش نویدتهران،نماینده ولی فقیه در قم با بیان این که نیروی انتظامی امین مردم و مایه عزت و آبرو است ،گفت: همه دستگاه ها وظیفه دارند با نیروی انتظامی همکاری لازم را داشته باشند.

آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار فرمانده ناجا با اشاره به اینکه رفاه و امنیت از جمله نعمت های الهی است اظهار داشت: تامین امنیت از وظایف و ماموریت های مهم ناجا بوده و مورد انتظار مردم است.

وی با تاکید بر اینکه اخلال گران بایستی احساس ناامنی داشته باشند افزود: اگر در حکومتی اخلال گران احساس امنیت داشته باشند مردم احساس ناامنی خواهند کرد.

امام جمعه قم با بیان اینکه نیروی انتظامی امین مردم و مایه عزت و آبرو است، تصریح کرد: بر اساس نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) جلوه اصلی اقتدار، دلگرمی مردم نسبت به امنیت جامعه است و اگر مردم احساس امنیت داشته باشند با پلیس همراه هستند.

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(س) با بیان اینکه همه با توجه به حیطه کار و مسئولیتی که بر عهده دارند باید نسبت به امنیت و عزت نظام احساس وظیفه داشته باشند، خاطرنشان کرد: در شرایطی که دشمنان به اشکال مختلف به دنبال ایجاد ناامنی در ایران هستند همه دستگاه ها وظیفه دارند که با نیروی انتظامی همکاری لازم را داشته باشند.

آیت الله سعیدی مردم را یکی از ارکان تحقق وظایف ناجا دانست و افزود: بین مردم و پلیس ارتباط متقابلی است و همانگونه که مردم حق دارند از نیروی انتظامی گزارش بخواهند پلیس نیز حق دارد که از مردم دنبال کردن وظایف مشخصی را مطالبه کند.

سردار “حسین اشتری” فرمانده ناجا نیز با اشاره به فرارسیدن هفته نیروی انتظامی گفت: در این هفته به دنبال ارتقاء میزان تعامل با اقشار مختلف مردم بوده و تلاش می کنیم که خدمات خود را به همگان ارائه کنیم.

وی با اشاره به اینکه فرمایشات رهبر معظم انقلاب مورد توجه جدی قرار دارد بیان داشت: بر اساس تدابیر رهبر انقلاب پلیس باید با مهربانی، وحدت و عدالت به مردم ارائه خدمت کند و در مسیر حفظ ارزش ها گام بردارد.

فرمانده ناجا با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی پلیس در عرصه امنیت اقتصادی تاکید کرد: شناسایی 90 درصد مفسدان و محتکران اقتصادی دستگیر شده توسط نیروی انتظامی بوده است.

در این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین  سیدعلیرضا ادیانی   رئیس سازمان عقیدتی‌سیاسی نیروی انتظامی نیز با اشاره به اینکه فرماندهان ناجا بدون چشمداشت مادی در مسیر اهداف و آرمان های امام و انقلاب گام بر می دارند، بیان کرد: امیدواریم با استفاده از رهنمودهای علما و مراجع تقلید در راستای تحقق افق های مورد نظر و ارائه خدمت بدون منت به مردم تلاش کنیم.