سردار حسين رحيمي:

همه توان خود را برای تامین امنیت مراسم محرم و صفر بکار می گیریم

به گزارش نویدتهران،رئيس پليس پايتخت ، با تاکید بر لزوم ساماندهی همیاران عاشورایی، بيان داشت: همه توان خود را برای تامین امنیت مراسم محرم و صفر بکار می گیریم.
سردار حسين رحيمي درجمع مسئولان انتظامی استان با اشاره به اینکه از ماه محرم می توان برای تقویت معارف و خود سازی استفاده کرد، بیان داشت: باید از فرصت محرم استفاده کرد، ماه محرم ماهی سرشار از معنویت است چرا که این ماه با یاد و نام مبارک سید و سالار شهیدان متبرک شده است.
وی با تاکید بر اینکه در ماه محرم همه ما عزادار سید و سالار شهیدان هستیم و باید این موضوع را با نصب نمادهای عزادارای در کلیه مقر های انتظامی عینیت بخشیم، افزود: باید با بهره گیری از فضایل و برکات این ماه، روحیه معنوی را در مجموعه نیروی انتظامی حفظ کنیم چرا که با روحیه و شور حسینی تعهد انسان افزایش می یابد و با تعهد بیشتر، خدمتی بهتر می توان انجام داد.
این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: پلیس همراه و در کنار همه هیئت های عزاداری است و به عنوان یار و یاور آنها تلاش خواهد کرد که با استقرار امنیتی پایدار مراسم عزاداری در امنیت و آرامش انجام شود.
سردار رحیمی با تاکید بر اینکه در راستای برگزاری تکیه ها و ایستگاه های صلواتی نباید بگونه ای عمل کرد که باعث مزاحمت برای دیگران شوند، عنوان داشت: پیشنهاد ما بر این است که بگونه ای تکایا و ایستگاه های صلواتی و … بر پا شود که خللی در تردد مردم و انجام ماموریت های اورژانسی پیش نیاید.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به لزوم ساماندهی همیاران عاشورایی، خاطر نشان کرد: تلاش ما بر این است که مردم را با تامین نظم و امنیت در هر چه با شکوه تر برگزار کردن مراسم سید و سالار شهیدان یاری و در این راه از همکاری و همیاری مسئولان هیئت ها استفاده کنیم.