رئیس سازمان اطلاعات سپاه؛

هشدار درباره نقش سرویس های جاسوسی بیگانه علیه نظام

به گزارش نویدتهران،حجت الاسلام والمسلمین طائب با تشریح ابعاد ضد امنیتی اقدامات سرویس های جاسوسی بیگانه علیه نظام از پروژه های جدید رسانه ای دشمن پرده برداشت.

حجت الاسلام والمسلمین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه گفت: اشراف اطلاعاتی ما بر تحرکات سرویس های جاسوسی رژیم صهیونیستی و انگلیس حاکی از آن است که پس از شکست تلاش های آنان برای به محاق بردن پروژه نفوذ و ایجاد ناامنی در کشور، این سرویس ها با طرح کیس های بی اساس و نشر کاذیب در پی مشغول سازی افکار عمومی و ایجاد حس بی اعتمادی نسبت به مسئولان خدوم نظام هستند.

وی ضمن کذب محض خواندن اتهام مطرح شده در خصوص یکی از اعضای خانواده محترم رئیس قوه قضائیه گفت: با توجه به برخوردهای قانونی موثر قوه قضائیه در برخورد با مفسدین و عوامل نفوذی دشمن در سال های اخیر بالاخص دستگیری و اعلام محکومیت جاسوس های دو تابعیتی وابسته به آمریکا و انگلیس و برخی سرویس های منطقه ای همکاری آنان، این گونه هجمه ها و دروغ پردازی های عناصر وابسته به دشمن دور از انتظار نیست.

حجت الاسلام والمسلمین طائب افزود: حسب اطلاعات ما طی ماه های آتی این روند اتهام زنی ها و پرونده سازی های دروغین در خصوص موضوعات و شخصیت های دیگر نیز ادامه دارد.

وی در پایان افزود: در صورت نیاز و در زمان مقتضی جزئیات بیشتری از اهداف این فضا سازی رسانه ای ضد انقلاب، گردانندگان و عوامل همکار داخلی و شبکه تامین مالی آنان منتشر خواهیم کرد.