دکتر قالیباف:

هرگونه وحدت شکنی آب به آسیاب دشمن ریختن است

به گزارش نویدتهران،رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده خمینی شهر با بیان اینکه مجلس نماد وحدت بحث های قومیتی و مذهبی و ادیان است، گفت: هرگونه وحدت شکنی آب به آسیاب دشمن ریختن است که به این نکته باید دقت کنیم.
دکتر محمدباقر قالیباف در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر محمدتقی نقدعلی تاکید کرد: توجه کنید اساس پیروزی انقلاب اسلامی، تداوم انقلاب اسلامی، روحیه استقلال و آزادی کشور در گرو وحدت در کشور است.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی نماد وحدت در بحث های قومیتی، مذهبی و ادیان است که همه ادیان، اقوام و همه مذاهب اینجا هستند، طبیعتاً هرگونه وحدت شکنی آب به آسیاب دشمن ریختن است که به این نکته باید دقت کنیم.

وی بیان کرد: اگر به تاریخ سیستان و بلوچستان نگاه کنید، همیشه بلوچ های ما مدافع ایران، مدافع استقلال ایران و مبارزان جدی استعمار و استکبار انگلیس بوده اند و حضرت آقا می فرمایند که بلوچ ها وفادار، میهن دوست و ضد تجزیه ایران هستند. اینها فرصت های ما هستند.

قالیباف با تاکید بر اینکه باید وحدت در کشور حفظ شود، گفت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی و در رأس آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی، عمل هایی انجام می دهند که عکس العمل در مقابل حرکت های انقلابی و اثر انقلاب اسلامی و قدرت ایران عزیز ماست. وحدت مان را حفظ کنیم و ان شالله پیش برویم.