سردار غیب پرور :

هرکس دلش با نظام و انقلاب است «بسیجی» محسوب می شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ارتقای اثربخشی بسیج در سطح جامعه را از مهم ترین رویکردهای بسیج عنوان و تصریح کرد: امروز هرکس دلش با نظام و انقلاب است بسیجی است.

سردار سرتیپ پاسدار غلام حسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش سراسری روحانیون شاغل در سپاه (میقات ۱۵) با اشاره به نقش بسیج در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی گفت: امام بزرگوار ما انقلابی را معماری کردند که امروز بحمدالله اثرات آن در منطقه و جهان نمایان است.

به گزارش نویدتهران،وی انقلابی بودن را تنها راه استمرار و تداوم انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: انقلابی بودن هم ناظر به تک تک افراد است و هم ناظر بر سازمانی که در آن حضور دارند و اینها به عنوان لازم و ملزوم یکدیگر عمل می کنند.

سردار غیب پرور در ادامه با اشاره به برنامه های اعتلایی بسیج اظهار کرد: اگر اعتلای بسیج اتفاق بیافتد هم بعد انقلابی آن حفظ خواهد شد و هم منجر به شکوفایی بیش از پیش بسیج می شود.

وی از کیفی سازی ۱۵۰ هزار حلقه صالحین در سال ۹۶ خبر داد و گفت: امسال در بسیج در کنار فعالیت و حضور در حلقه های صالحین، حضور در اردوهای جهادی، فعالیتهای فرهنگی، هنری و …. نیز تعریف و ابلاغ شده است.

سردار غیب پرور با تأکید براینکه امروز هرکس دلش با انقلاب و نظام است بسیجی به شمار می رود اظهار کرد: ظرف بسیج باید به قدری بزرگ باشد که تمامی دوست داران اسلام در آن جای بگیرند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان ارتقای اثربخشی بسیج در سطح جامعه را از مهم ترین رویکردهای بسیج عنوان و با اشاره به نقش ویژه مساجد در جامعه انقلابی گفت: مساجد می بایست محور اقدامات ما قرار گرفته و دوباره نقش آفرینی اوایل انقلاب را داشته باشند.