سرلشکر حسن فیروزآبادی:

هدف دشمن در برجام بازکردن راه نفوذ بود

%d9%81%db%8c%d8%b1%d9%88%d8%b2%d8%a2%d8%a8%d8%a7%d8%af%db%8cرئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح: دستاوردهای ارزشمند بسیج نشان می‌دهد که آن اصالت انقلاب اسلامی که قرار بود در سازمان بسیج تئوریزه شود، تا بخش بسیار زیادی در تمام ابعاد نظام محقق شده است.
سرلشکر حسن فیروزآبادی مشاور عالی فرمانده کل قوا در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای ۵ سال اخیر بسیج، اظهار داشت: دستاوردهای بسیار خوب و ارزشمندی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است و این موضوع بیانگر تحقق اصالت و روح انقلابی‌گری در سازمان بسیج مستضعفین است.
وی تصریح کرد: دستاوردهای ارزشمند بسیج نشان می‌دهد که آن اصالت انقلاب اسلامی که قرار بود در سازمان بسیج تئوریزه شود، تا بخش بسیار زیادی در تمام ابعاد نظام محقق شده است.
به گزارش نوید تهران وبه نقل ازبسیج،مشاور عالی فرمانده کل قوا با بیان اینکه سردار نقدی، بسیج را بسیجی‌تر کرد، افزود: سردار نقدی با تفکری سازنده و راهبردی دقیق و مبتنی بر دیدگاه های رهبر معظم انقلاب، وارد مجموعه بسیج شد و توانست ایده های انقلابی خود را به مرحله تحقق برساند و این دستاوردهایی که امروز به نمایش آمده است، بیانگر تحقق آرمان ها و ایدئولوژی بنیانگذار انقلاب اسلامی و امام خامنه‌ای است.
وی در ادامه با اشاره به موضوع برجام و تهدیدهای پیرامون آن، گفت: در موضوع برجام هر طرف هدفی را دنبال می کرد، هدف دشمن در برجام، باز کردن راه نفوذ و هدف جمهوری اسلامی ایران، بازکردن راه پیشرفت و توسعه و همچنین از بین بردن تحریم ها بود.
سرلشکر فیروزآبادی با بیان اینکه پس از برجام تحریم‌ها از بین نرفت، یادآور شد: همچنان با خطر نفوذ در ماجرای برجام مواجه هستیم و باید مراقب باشیم تا حکایت ما آش نخورده و دهان سوخته نشود.