سخنگوی رزمایش پیامبر اعظم (ص)11در جمع خبرنگاران:

هدف از برگزاری رزمایش پیامبر اعظم(ص)11 نمایش اقتدار در مرزها و پاسخگویی محکم و قاطع به تهدیدات

سردار پورجمشیدیان در آغاز مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم (ص) 11 به تشریح اقدامات صورت گرفته در این مرحله از رزمایش پرداخت.

سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان سخنگوی رزمایش پیامبر اعظم 11در جمع خبرنگاران اظهار داشت: واحدهای مختلف نیروی زمینی سپاه از جمله قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه و لشکر مردم پایه 5 نصر به همراه نیروهای یگان ویژه صابرین و واحدهای توپخانه، پهپاد و جنگال رزمایش خود را آغاز کردند.

به گزارش نوید تهران،وی افزود: در بخش اول رزمایش که امروز در جریان است، رزمندگان یگان صابرین عملیات خود را با یورش به تجمع نیروهای دشمن فرضی آغاز کردند.

سردار پورجمشیدیان در خصوص حجم آتش توپخانه و شلیک ها هم بیان داشت: در این بخش از رزمایش واحدهای توپخانه حجم انبوهی از آتش را علیه دشمن فرضی بکار گیری می کنند و اصل بر این است که دشمنی که قصد تجاوز به مرزهای کشورمان را دارد با پاسخ سنگین و مقتدرانه رزمندگان در مرزها مواجه شده و اقدام به فرار می کند.

وی با اشاره به اینکه عملیات های هلی برن با هدف بستن عقبه دشمن و انهدام کامل ستون مهاجمین صورت می گیرد، ادامه داد: رزمایش پیامبر اعظم(ص)11 امنیتی دفاعی است که بخش دفاعی آن با انجام عملیات توسط راکت اندازها در کویر مرکزی کشور برگزار شده و امروزهم شاهد بخش امنیتی رزمایش توام با دفاعی خواهیم بود.

سردار پورجمشیدیان تصریح کرد: هدف از برگزاری رزمایش پیامبر اعظم(ص)11 نمایش اقتدار در مرزها و پاسخگویی محکم و قاطع به تهدیدات متصور شده، است و همچنین تمرین واقعی آموزش های واقعی که نیروهای علم کننده آن را فرا گرفته اند و علاوه بر این اعلام آمادگی کامل نیروهای مسلح بویژه نیروهای صابرین سپاه در برابر تهدیدات، است.