مراسم صبحگاه بسیج دانش آموزی شهر تهران؛

هدف آمریکایی‌ها، تغییر باور‌های نسل جدید انقلاب

به گزارش نویدتهران،فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران: امروز آمریکایی‌ها می‌خواهند باور‌های نسل جدید انقلاب را تغییر دهند تا آینده انقلاب تضمین نشود.

سردار یزدی در مراسم صبحگاه بسیج دانش آموزی شهر تهران که در دانشگاه افسری امام علی(ع) برگزار شد ، افزود :  انقلاب ما انفجار نور بود به این معناست که در جریان انقلاب اسلامی تاریکی ها کنار زده شد و فضای آگاهی ملت های آزادی خواه در جهان ایجاد شد.
وی افزود: در ۳۹ سال مردم در مقابل همه تلاش های آمریکا مقاومت کرده اند و امروز هم محکم و استوار ایستاده اند و دشمنان انقلاب اسلامی از این موضوع عصبانی هستند.
فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) گفت: امروز استکبار از آگاه رسانی انقلاب اسلامی در سطح منطقه و جهان نگران است زیرا با این آگاه سازی هیمنه آمریکا در دنیا از بین رفته است.
وی با اشاره به تلاش های استکبار جهانی برای مقابله با انقلاب اسلامی گفت : آنها امروز با همه امکانات از جمله فضای مجازی قصد دارند باورها و اعتقادهای مردم را تغییر دهند.
سردار یزدی گفت : در شرایطی که همه می دانند ملت مظلوم یمن را چه کسانی ازبین می برند، آنها به دنبال یافتن آهن پاره ای هستند که ثابت کنند موشک هایی که عربستان را هدف قرار می دهد به جمهوری اسلامی ایران تعلق دارد.
فرمانده کل سپاه محمد رسول الله (ص) گفت: البته ما از همه مظلومان جهان دفاع خواهیم کرد اما انها به دنبال انحراف افکار عمومی هستند.
وی افزود: امروز شاهد شکستن اُبهت استکبار در منطقه با حضور جوانان ایرانی در سوریه هستیم و شکست آنها در این کشور ضربه بزرگی به حیثیت آنان در منطقه و جهان بود.
سردار یزدی افزود : نسل جوان ما باید بداند که آینده انقلاب به عهده آنان است و آنان می توانند آینده نظام اسلامی را تضمین کنند.