امیر سرتیپ حیدری:

نیروی زمینی از تولیدات ملی حمایت می کند

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر حمایت از تولید و سرمایه ملی گفت: نیروی زمینی ارتش از سال گذشته به این امر اهتمام داشته و تمام کالاهای مصرفی را از تولیدات داخل کشور فراهم و استفاده می‌کند، تا چرخه اقتصاد ملی رونق بیشتری گیرد.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش همزمان با لحظه سال تحویل در جمع کارکنان و خانواده های تیپ ۷۱ ابوذر گفت:سالی را که پشت سر گذاشتیم برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سال بسیار پر فراز و نشیبی بود که فرماندهی معظم کل قوا در فرمایشات نوروزی نیز به آن اشاره فرمودند.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری با بیان اینکه در سال گذشته عزیزانی در کنار ما بودند و الان خفته در خاک هستند افزود:در این لحظه از تحویل سال جدید آنها را فراموش نکنیم به ویژه شهدای عزیزمان که امنیت امروز را ما مدیون آنها هستیم .
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال تاکید کرد:حمایت از تولید ملی بسیار مهم است که معظم له امسال را به این نام نامگذاری فرمودند. نیروی زمینی ارتش از سال گذشته به این امر اهتمام داشته و تمام کالاهای مصرفی را از تولیدات داخل فراهم و استفاده می کند. در سال جدید نیز ما در نیروی زمینی مصرف تولید داخلی را اولویت قرار می دهیم تا شکوفایی و رونق کالاهای ایرانی در چرخه اقتصاد بیشتر از گذشته شود.