فرمانده نیروی زمینی ارتش :

نیروی زمینی ارتش مقتدر و خودکفا است

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از یگان‌های نیروی زمینی ارتش در استان فارس گفت: نیروی زمینی ارتش نیرویی مقتدر و خودکفا است که علیرغم پیچیدگی‌های تسلیحات و تجهیزات زمینی مورد نیاز، به حول و قوه الهی در این رابطه روی پای خود ایستاده است
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از دستاوردهای علمی، فرهنگی و پژوهشی مرکز آموزش علوم و فنون مکانیزه نیروی زمینی ارتش شیراز بازدید کرد.
وی با توجه به استقرار یگان‌های متعدد رزمی، آموزشی و فرهنگی نیروی زمینی در استان فارس حضورش در این منطقه را بازدید آمادگی دفاعی، رزمی و رصد فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی اعلام کرد و رشادت‌های تیپ قهرمان ۵۵ هوابرد و تیپ ۳۷ زرهی و نقش موثر آن ها در هشت سال دفاع مقدس را ستود و گفت: نیروی زمینی ارتش در حال تحول عمیقی در راستای فرمایشات و منویات فرماندهی معظم کل قوا است.
وی افزود: نیروی زمینی ارتش نیرویی مقتدر و خودکفا در منطقه و جهان است که علیرغم پیچیدگی‌های تسلیحات و تجهیزات زمینی مورد نیاز، به حول و قوه الهی در این رابطه روی پای خود ایستاده است.
سرتیپ حیدری بیان داشت: آنچه امروز در بعد چرخه دفاعی کشور مورد نیاز است، ساخته و پرداخته دست‌های با کفایت کارکنان نیروی زمینی ارتش و دانشمندان عرصه دفاعی کشور ساخته می شود.
فرمانده نیروی زمینی ارتش در رابطه با حضور تاثیر گذار ارتش در حادثه دلخراش کرمانشاه گفت: بنابر اوامر مطاع و مبارک فرماندهی معظم کل قوا و شعار ارتش فدای ملت، ارتش این فدایی بودن را در عرصه های خطر به منصه ظهور گذاشته و هر زمان که مردم به ما نیاز داشته اند در اولین فرصت در خدمت آنان بوده‌ایم که مصداق این حضور کمک‌رسانی و اقدام سریع نیروی زمینی ارتش در زلزله اخیر استان کرمانشاه و شهر سرپل ذهاب بود که باعث رضایت مردم و مقام معظم رهبری شد.
وی افزود: ما توانسته ایم قدرت دفاعی خود را بالا ببریم و دشمن اعتراف کرده است قدرت رویارویی با ما را ندارد.
از دیگر برنامه‌های فرماندهی نیروی زمینی ارتش دیدار با کارکنان دوره عالی و مقدماتی مرکز آموزش علوم وفنون و بازدید از یگان‌های نیروی زمینی ارتش در استان فارس و دیدار عمومی با کارکنان نیروی زمینی ارتش در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز است.