امیر سرتیپ حیدری :

نیروی زمینی ارتش، همواره در مسیر شهدا گام برداشته است

%d8%ad%db%8c%d8%af%d8%b1%db%8cامیر سرتیپ حیدری گفت: همواره نیروی زمینی ارتش در مسیر راه شهدا گام برداشته است و در این مسیر نباید لحظه ای غافل از شهدا باشیم.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری در مراسم تجلیل از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم این نیرو گفت: این مطلب را باید به خوبی بدانیم که امروز اسلام به دلیل ریخته شدن خون های شهدا سربلند و پیروز است و ایران اسلامی به برکت خون شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم امروز به عنوان یک ابر قدرت در دنیا قد علم کرده است.
به گزارش نویدتهران وبه نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، وی یکی از بزرگترین ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا دانست و اظهار داشت: این قدرت و امنیت امروز کشور را به برکت دفاع شهدا و رزمندگان ولایی به یادگار داریم و اگر امروز از شهدا یاد می کنیم برای این است که شاکر این عظمت در درگاه خدا بوده و امروز همه ملت ایران مدیون خانواده شهدا و جانبازان هستند، خصوصا خانواده شهدای حرم که در این عصر و زمان ویژه تر به حساب می آیند.
وی افزود: نیروی زمینی ارتش همواره به پشتیبانی شما مردم ولایت مدار قدم های محکمی در خصوص اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برداشته و همواره تمامی تلاش خود را بکار گرفته تا بتواند امنیت این کشور را با کمک دیگر نیروهای مسلح از همه لحاظ تامین کند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: همواره نیروی زمینی ارتش در مسیر راه شهدا گام برداشته است و در این مسیر نباید لحظه ای غافل از شهدا باشیم.
گفتنی است در پایان این مراسم از خانواده معظم هفت شهید مدافع حرم نیروی زمینی ارتش با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.