فرمانده ناجا در بازدید از یادمان شهدای هویزه:

نیروی انتظامی از مبداء تا مقصد همراه با کاروان های راهیان نور است

همراهی نیروی انتظامی با کاروان های راهیان نور از مبداء تا مقصد
سردار حسین اشتری با حضور در یادمان شهدای هویزه و زیارت قبور شهدای این یادمان، اظهارداشت: امروز فرصتی فراهم شد که ارادت خود را نسبت به شهدا ابراز کنیم و همچنین خدمت خانواده معزز آنها عرض ادب داشته و از محفل و برکت حضور شهدا بهره ببریم.
به گزارش نویدتهران،وی افزود: مزار شهدای هویزه جایی است که در آن دانشجویان، دانش آموزان و اقشار مختلف در اوج فداکاری به خاک و خون غلطیدند، آنها در بهترین زمان عمر خود که دوره جوانی و نوجوانی است برای پاسداری از آرمان‌ و ارزش‌های انقلاب اسلامی و نیز دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور، تا پای جان در مسیر شهادت گام برداشتند.
سردار اشتری با اشاره به سفر کاروان های راهیان نور به مناطق هشت سال دفاع مقدس، گفت: سفر کاروان های راهیان نور به این مناطق حرکتی است که از سال های گذشته آغاز و خوشبختانه طی سالهای اخیر مردم و خصوصاً جوانان از آن استقبال بیشتری کردند.
وی درباره تمهیدات نیروی انتظامی برای امنیت کاروان های راهیان نور، تصریح کرد: زائران زیادی از نقاط مختلف کشور به مناطق هشت سال دفاع مقدس در قالب کاروان های راهیان نور سفر می کنند لذا نیروی انتظامی، تمهیدات ترافیکی را در سطح جاده های منتهی به این مناطق اتخاذ کرده تا این عزیزان با امنیت کامل به زیارت یادمان های شهداء بروند.
فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: نیروی انتظامی از مبداء تا مقصد همراه با کاروان های راهیان نور است تا این عزیزان سفر خوب و ایمنی به این مکان ها و مناطق مقدس داشته باشند.
سردار اشتری در خاتمه خاطر نشان کرد: با پشتیبانی دعاهای خیر شهدا و همکاری خوبی که بین نیروی انتظامی، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و نیز کاروان های راهیان نور وجود دارد، خوشبختانه مشکلی تا کنون رخ نداده است.