فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص):

نیروهای مسلح با تهدیدکنندگان ایران مماشات ندارد

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنگره شهدای دانشجوی استان همدان در مسجد دانشگاه بوعلی‌سینا، با بیان اینکه شهدا اسطوره و قهرمانان واقعی ما هستند، اظهار کرد: سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر در ذهن همه مردم ایران باقی مانده است.
به گزارش نویدتهران،وی با بیان اینکه جنگ یکی از مصادیق زشتی است که در آن خونریزی و جنایت رخ می‌دهد و برای هر دو طرف جنگ حتی برای آغازکننده آن چیزی جز پشیمانی ندارد، افزود: البته دفاع یک خواست مردمی است، دفاع شرافتمندانه یک مطالبه مردمی است که نتیجه آن استحکام باور ملی است.
اسماعیلی با اشاره به اینکه دفاع ما، عنوان مقدس به خود گرفت چرا که هیچ یک از شهدا سهم‌خواهی نکردند، تصریح کرد: هیچ‌یک از شهدا در وصیت‌نامه خود به دنبال مال دنیوی نبودند و تنها نقش خود را در جامعه ایفا کردند.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش با اشاره به اینکه مردم ایران با ولایت عهد بسته اند، اظهار داشت: امروز، تاسوعا، عاشورا و دفاع مقدس در قلب ما است به طوریکه جوان امروز که امام(ره) را ندیده و در زمان جنگ نبوده اند نیز عاشقانه آماده دفا از مملک هستند.
وی با اشاره به اینکه امروز اگر دشمن بخواهد به مرزهای ما چپ نگاه کند و یا یاوه بگوید، پاسخ خود را خواهد گرفت افزود: فرزندان غیور ملت در ارتش آماده دفاع از ملت و مملکت هستند.
امیر سرتیپ اسماعیلی افزود: در دفاع مقدس در 400 نقطه یکان پدافندی داشتیم اما امروز این نقاط به 3700 رسیده است.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش در ادامه با اشاره به اینکه در دفاع مقدس 210 هزار شهید تقدیم کردیم، ادامه داد: باید تابع ولایت باشیم تا عزتمند شویم چرا که دشمن دولت‌های زبون را تحقیر می‌کند.
وی با اشاره به اینکه در انتخابات مردم پیروز شدند، افزود: دشمنان به دنبال تحریم مردم بودند که در انتخابات شرکت نکنند.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش با اشاره به اینکه در تهاجم فرهنگی تحریم نمی‌کنند بلکه مستقیم حمله می‌کنند، تصریح کرد: امروز، خاکریزها شبکه‌های اجتماعی هستند و باید در آن فعال بود.
سرتیپ اسماعیلی ادامه داد: نیروهای مسلح ما با کسانی که ایران را تهدید کنند مماشات ندارد. این مجموعه تنها یک فصل‌الخطاب دارد و آن رهبری است که هر سخنی بگویند همان خواهد شد.