آیت الله سید احمد خاتمی:

نیروهای انتظامی شایسته هرگونه دعا وتجلیل هستند/سیاست قطعی نظام افزایش قدرت موشکی است

به گزارش نویدتهران،امام جمعه موقت تهران و عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در جلسه اخوت ومراسم تجلیل از حافظان نظم و امنیت انتخابات فرماندهی انتظامی استان گفت: نیروهای انتظامی شایسته هرگونه دعا وتجلیل هستند.

آیت الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران وعضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در مراسم تجلیل از حافظان نظم و امنیت انتخابات در شرق استان تهران که با حضور سردار ناظری فرمانده استان وکارکنان انتظامی و فرماندهان ارشد سپاه شرق تهران و آیت ا… محمودی امام جمعه ورامین برگزار شد، بیان داشت:نیروهای مسلح بازوان پرتوان امنیت کشور و این ملت هستند.
آیت الله خاتمی ضمن تشکر از آیت الله محمودی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ورامین و سردار ناظری بیان داشت: سلام و درود خداوند به تمام حافظان امنیت که اقدامات آنها برای تامین و حفظ نظم و امنیت کشور، ستودنی است.
امام جمعه موقت تهران افزود: از افتخارات این طلبه نا چیز ارتباط صمیمی با ارتش، سپاه، نیرو های انتظامی و بسیج است که بعضی ها از دور توصیف می کنند اما بنده از نزدیک، این توفیق را خدمت آنان دارم.
وی با بیان اینکه به لطف خدا نیروهای مسلح ما در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند،خاطر نشان کرد: اخوت و برادری در بین تمامی نیروهای مسلح موج می زند که این امر بسیار ستودنی است.
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تنوع و گستردگی ماموریت نیروی انتظامی و نیز اقدامات شایسته این نیرو در راستای برقراری امنیت انتخابات، تصریح کرد: نیروهای انتظامی شایسته هرگونه دعا و تجلیل هستند.
آیت الله “خاتمی” در بخش دیگر سخنانش به ماه مبارک رمضان و فضیلت های بی شمار ماه مهمانی خدا اشاره و بیان کرد: ماه رمضان در حال اتمام است وخوشا به حال کسی که در این ماه جسم، زبان و گوش او رمضانی بود.
وی بیان داشت : ارمغان رمضان انس با قران است لذا سعی کنیم که این ارمغان یک ماهه را حفظ کنید که در این میان نقش قران بسیار کلیدی است، هرگز با قرآن غریبی نکرده و قهر نکنید زیرا کلام خدا نقشه های دشمنان اسلام را فاش می کند .
آیت الله خاتمی با اشاره به حادثه تروریستی 17خرداد، خاطر نشان کرد : این حادثه یک اقدام تروریستی کور بود که با قصاوت تمام ارباب رجوعان بی گناه مجلس را به شهادت رساندند و به همگان ثابت شد فلسفه مدافعان حرم چیست و اگر نبودند الان جنگ در خیابان های تهران بود.
وی با اشاره به سیلی سپاه به داعش، بیان کرد: عملیات موشکی که از 700 کیلومتری به قلب داعش اصابت کرد،کوچکترین اقدامی بود که همه حساب کار دستشان آمد و لرزه بر اندام رژیم صهیونیستی انداخت؛ سیاست قطعی نظام افزایش قدرت موشکی است.
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت:همه اینها در یک کلام خلاصه می شود وآن هم گوش به فرمان بودن به امر ولی امر مسلمین جهان است وحقیقتا مقام معظم رهبری ذخیرة الهی است.