جانشین ستاد کل نیروهای مسلح در جمع خبرنگاران:

نمایش دستاوردهای بسیج یک رزمایش بزرگ می‌خواهد

%d8%b9%d8%a8%d8%af%d8%a7%d9%84%d8%b1%d8%ad%db%8c%d9%85-%d9%85%d9%88%d8%b3%d9%88%db%8cجانشین ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه بسیج نماد توانمندی است و نمی‌توان تمام فعالیت‌های آن را در یک نمایشگاه جمع کرد، گفت: نمایش دستاوردهای بسیج یک رزمایش بزرگ می‌خواهد.
نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای ۵ ساله سازمان بسیج مستضعفین با حضور سردار نقدی و امیر موسوی جانشین ستاد کل نیروهای مسلح افتتاح شد؛ در این نمایشگاه اقشار ۲۲گانه سازمان بسیج مستضعفین و همچنین معاونت‌های این سازمان، آخرین دستاوردهای خود را در ۵۰ غرفه به نمایش گذاشتند.

به گزارش نوید تهران وبه نقل ازبسیج، بر اساس این گزارش، امیر عبدالرحیم موسوی جانشین ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه این نمایشگاه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بسیج نماد توانمندی است، اظهار کرد: بسیج نمی‌تواند تمام فعالیت‌هایش را در یک نمایشگاه جمع کند، زیرا ریشه در کل انقلاب دارد و گستره آن در کل ایران و خارج از مرزها و در محور مقاومت است.

وی افزود: نمایش دستاوردهای بسیج یک رزمایش بزرگ می‌خواهد و کسی که بخواهد تمام این فعالیت‌ها را در یک نمایشگاه جمع کند، کار بسیار سختی انجام داده است. آنچه که ما تا الان از بسیج دیدیم، باعث حیرت و تعجب نیست زیرا از بسیج هر چیزی که شما فکر کنید، برمی‌آید.

جانشین ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد: واقعیت این است که بازدید از همه بخش‌های این نمایشگاه نیاز به یک زمان طولانی و فراغت زیادی دارد، چرا که این عنوان‌ها و کارها، حرف‌های بسیاری در خود دارد.

موسوی، بسیج را مصداق کاملی از شجره طیبه دانست و گفت: بسیج معجزه بزرگ امام (ره) بود و در هر زمان، ثمرات خود را مطابق با نیاز روز آماده می‌کند؛ کارهای بزرگی تاکنون در بسیج انجام شده است که باعث روشنی دل و امید می‌شود.

وی ادامه داد: بسیج یک درخت تناور مجزایی از همه چیزها در کشور است که امام (ره) آن را تأسیس کردند و نگاه مقام معظم رهبری نیز به بسیج، یک نگاه ویژه ‌است.

جانشین ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: همه ما اعتقاد داریم نسخه شفابخش اکثر دردهای جوامع، بسیج است بنابراین این نگاه ویژه فرمانده کل قوا به هر کسی که ایشان منصوب می‌کنند، تسری دارد و هر فرد منصوب شده از جانب فرمانده معظم کل قوا، ادامه‌دهنده این نگاه ویژه خواهد بود. به گزارش مهر، موسوی خاطرنشان کرد: در حکم سرلشگر باقری نیز فرمانده معظم کل قوا تأکید ویژه‌ای بر بسیج کرده‌اند؛ این در دستور کار همه منصوبین رهبری از جمله رئیس ستاد کل نیروهای مسلح قرار دارد. ما نیز در حوزه‌های مختلف، منویات فرمانده معظم کل قوا در خصوص بسیج را اجرایی خواهیم کرد.