با حضور حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم؛

نمایشگاه راهیان نور قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش افتتاح شد

عصر امروز و طی مراسمی نمایشگاه راهیان نور شهید جودکی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش افتتاح شد.
به گزارش نویدتهران وبه نقل از روابط عمومی ارتش، در این مراسم که امیر سرتیپ دوم مهرداد مظاهری فرمانده قرارگاه پدافند هوایی جنوب غرب آجا نیز در آن حضور داشت و در اهواز برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم طی سخنانی با اشاره به ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: حضرت فاطمه(س) الگویی تمام عیار برای مسلمانان بویژه زنان جامعه اسلامی می باشند و همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) فرمودند سیره و حرکت آن بانوی بزرگ اسلام در نقش یک رهبر حقیقی و همسر نمونه و نادر، الگوی کامل زنان ایران اسلامی است.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ادامه با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس، جامعه را در برابر حجمه های فرهنگی دشمن مصون نگاه می دارد، افزود: در این زمینه با توجه به اهمیتی که رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) به راهیان نور می دهند لازم است راویانی تربیت شوند که بدون تحریف وقایع آن دوران را بیان کنند.
نماینده ولی فقیه در ارتش با اشاره به اینکه باید از فرصت فرهنگی راهیان نور برای آشنا کردن نسل جوان با ارزش های دوران دفاع مقدس استفاده کرد، افزود: اگر از این فرصت عظیم به درستی استفاده نشود، دشمنان ملت با امکاناتی که دارند در مقابل فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی جوانان این مملکت در دوران دفاع مقدس؛ فرهنگ مادی گرایی و ولنگاری فرهنگی و ….. را ترویج خواهند داد.
وی در پایان سخنانش گفت: توجه به فرهنگ دفاع مقدس، ثبت و توجه ویژه به وصیت نامه شهدا، تجلیل از خانواده بزرگوار آنها و اهمیت دادن به اردوی بزرگ فرهنگی راهیان نور در کنار تربیت راویان خوب، از جمله راهکارهای مناسب برای ترویج فرهنگ اثرگذار دفاع مقدس در جامعه بویژه در بین جوانان است.