رئیس قوه قضاییه:

نشانه‌های آغاز افول آمریکا و قدرت‌های شیطانی روشن است

به گزارش نویدتهران،آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: پیام مهم این راهپیمایی به استکبار جهانی خصوصا سرکرده آن آمریکا و اذنابش این است که مردم بصیر و هوشیار ما در صحنه حاضر هستند و استقلال و عزت خود را حفظ خواهند کرد و تسلیم زورگویی های آمریکا و اذنابش نخواهند شد.

آیت الله آملی لاریجانی در جمع خبرنگاران خاطر نشان ساخت: با چنین ملت بصیری هیچگاه از زبان قدرت نباید صحبت کرد، این مردم آزموده هستند و در طول چهل سال که از انقلاب اسلامی می گذرد، با همه فشارها و تحریم ها ایستادگی کرده اند.

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: خواب آمریکایی ها که جمهوری اسلامی، چهل سالگی انقلاب را نخواهد دید، هیچگاه تعبیر نخواهد شد و این ملت استوارتر ،قدرتمندترو سر فرازتر به مسیر خود ادامه می دهد وآن قدرتی که رو به افول است آمریکا و قدرت های شیطانی منطقه است.

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد:آثارافول این قدرت ها ازهمین حالا روشن است وما به این ملت هوشیار وبه این جوان های بصیر،توانمند وعزتمند افتخارمی کنیم ومطمئن هستیم که پیروزی الهی همراه ماخواهدبود.

آیت الله آملی لاریجانی اظهار داشت: آمریکایی ها عزت و قدرت ما را نشانه گرفته اند، آنها با اصل انقلاب مخالف اند، با مردم غیور ایران مخالف اند، گرچه در ظاهر شعارهایی می دهند اما رفتارشان در چهل سال انقلاب نشانگر این مخالفت هاست.

رئیس قوه قضاییه افزود: آمریکا و اذناب آنان هرچه توان داشتند برای ضربه زدن به مردم ما و این انقلاب به میدان آوردند، بنابراین ما باید با تمام توان، با ایادی استکبار مقابله کنیم. همانگونه که درطول انقلاب این مردم مقابله کردند، امروز استوارتر ازدیروز خواهند ایستاد.