سرلشکر باقری:

نباید لحظه‌ای از اندیشیدن به افزایش قدرت دفاعی خود غفلت کنیم

%d8%a8%d8%a7%d9%82%d8%b1%db%8cرئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر افزایش آمادگی‌های رزمی نیروهای مسلح گفت: نباید لحظه‌ای از اندیشیدن به افزایش قدرت دفاعی کشور غفلت کنیم.

سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز (دوشنبه ۴بهمن) در مراسمی که با حضور فرماندهان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد؛با تقدیر از رشادت‌ها و دلاوری‌های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ۸ سال دفاع مقدس، اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش می‌بایست ضمن آمادگی کامل، روز به روز بر توانایی و قدرت دفاعی خود افزوده و همواره با پیشرفت‌های جدید در عرصه نظامی آماده رزم و دفاع از مرزهای کشور اسلامی باشد.
به گزارش نوید تهران وبه نقل ازسپاه،وی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک انتصاب فرمانده جدید نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: انتظارات ستاد کل نیروهای مسلح از نیروهای مسلح این است که با حفظ روحیه ایثارگری و آموزش‌های دینی، روز به روز بر تقویت روحیه و آمادگی‌ یگان‌های رزم بیفزایند تا دشمنان حتی لحظه‌ای در فکر تجاوز به کشور ما نباشند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد:نباید لحظه‌ای از اندیشیدن به افزایش قدرت دفاعی کشور غفلت کنیم.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: شما عزیزان با دیگر همرزمانتان در سایر نیروهای ارتش و سپاه و دیگر مجموعه‌های امنیتی و دفاعی کشور مظهر نسل با بصیرت هستید و قدرت واقعی نیروهای مسلح را «ایمان حقیقی و انقلابی گری» می‌دانید.
سرلشکر باقری با تأکید بر اینکه تلاش برای بازآفرینی پیروزی‌های گذشته می‌تواند «فتح خرمشهر مکرر» را تضمین کند،گفت: این همان درسی است که از ۸ سال دفاع مقدس آموخته‌ایم. ما بایستی با استمداد از شهدا مسیرمان را ادامه بدهیم و در این مسیر باید با ولایتمداری بدون تفسیر و تعبیر و با تبعیت کامل عمل کنیم، ما باید به قدرت الهی اتکا کنیم و مطمئن باشیم که خداوند در این راه به همه ما عنایت می‌فرمایند.