سردار غیب‌پرور:

نباید ساده انگارانه تصور کرد که آمریکا دست از دشمنی اش بر می‌دارد

به گزارش نویدتهران،رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پاسداری و مجاهدت برای نگهداری انقلاب نیازمند کار و آلوده نشدن به دنیاست؛ اگر ما در این راه ایستادگی کردیم، خداوند امر مبارک فرج را تسهیل می‌کند.

سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه حضرت سید الشهداء(ع) استان تهران اظهار داشت: انقلاب اسلامی تحفه نادری است که خداوند نه تنها به مردم ایران بلکه به آزادگان جهان ارزانی فرمود و این لطف بی‌انتهای خداوند صاحب ارزش و قیمت است.

وی افزود: برای به وجود آمدن این انقلاب و بقای آن، خون‌های پاکی تقدیم شد؛ این سپاه به نام حضرت سیدالشهدا(ع) نامگذاری شده است، وجودی که ما پاسدارها همواره ذیل عنایت ایشان از انقلاب پاسداری کرده‌ایم و از این نعمت خوشحالیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر نام ایشان و شخصیت والایشان نبود، انقلاب اسلامی نه شکل می‌گرفت و نه جان داشت، رمق انقلاب اسلامی مدیون حضرت سیدالشهدا(ع) است‌.

سردار غیب‌پرور خاطرنشان کرد: هزاران درود به شرف مردمی که امامشان را فهمیدند و رها نکردند و در این مسیر حتی از جانشان هم گذشتند، بذل جان یک امتیاز فوق‌العاده‌ای است که در زیارت عاشورا هم به این مورد اشاره شده است.

وی با بیان اینکه آرزوی همه پیامبران ایجاد حاکمیت دینی بود، تصریح کرد: این نوع انقلاب، آرزوی حسین بن علی(ع) و تحقق آمال همه پیامبران خدا است، حکومتی که خداوند به دست امام بزرگوار آن را به ما عطا کرد.

وی گفت: خداوند پس از درگذشت امام، خلاء حضور ایشان را با نعمتی بزرگ و شخصیتی عظیم پُر کرد؛ کسی که فهم دین دارد و جزو تشکیل دهندگان انقلاب اسلامی است، کسی که همواره مورد تصدیق امام(ره) بوده است و وظیفه امروز ما پاسداری از انقلاب و نگهداری از این هدیه بزرگ الهی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امام خامنه‌ای نعمت بزرگی برای انقلاب است اظهار داشت: دشمنان کوتاه نیامدند و قرار هم نیست کوتاه بیایند، ما باید خیلی ساده باشیم که باور کنیم دشمنی مانند آمریکا دست از دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران بردارد.

وی ادامه داد: آمریکا در تمام جنایاتی که در عالم رخ می‌دهد نقش ایفا می‌کند؛ آن‌ها ۸ سال با ما دشمنی کردند اما نتوانستند به هدفشان برسند، ما هنوز اتفاقات شلمچه را از یاد نبرده‌ایم، چه کسی می‌تواند نقش غواصان سرافراز را انکار کند؟ آیا کسی شک دارد که آمریکا در ۸ سال دفاع مقدس دست داشته است؟

سردار غیب‌پرور افزود: این‌ها روزی آرام خواهند گرفت که جامعه ما را از اسلام و داده‌های انقلاب اسلامی تهی کنند و والله قسم به کمتر از این راضی نیستند.

وی اظهار داشت: در انتفاضه اخیر که به واسطه حرف زشت رئیس جمهور نادان آمریکا به وجود آمد، روزی نیست که خبر شهادت تعدادی از مسلمانان را نشنویم؛ وزیر خارجه انگلستان با چه رویی به تهران می‌آید؟ عملکرد کثیف این‌ها در تاریخ انقلاب اسلامی مشهود است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آیا کسی فکر می‌کرد که بساط داعش به این شکل جمع شود؟ لطف خدا به واسطه مجاهدت دائم و مستمر است و پاسداری از انقلاب نیازمند کار و آلوده نشدن به دنیاست؛ اگر ما در این راه ایستادگی کردیم، خداوند امر مبارک فرج را تسهیل می‌کند.

وی با اشاره به طرح‌های خدماتی بسیج و تلاش بسیج برای خدمت به مردم در قالب‌های مختلف مثل اردوی جهادی عنوان کرد: این ارتباط سپاه و بسیج با مردم و مسئولان یک نعمت بزرگ است و ما باید قدر بدانیم.

رئیس سازمان بسیج گفت: سردار نصیری قریب به ۸۰ ماه شانه به شانه شهدا بوده است، امثال ایشان آمده‌اند تا شهید شوند، برای ایشان در مجموعه سپاه حفاظت آروزی موفقیت می‌کنم؛ سپاه حفاظت مجموعه‌ای است که با امنیت ملی کشور سر و کار دارد.

وی عنوان کرد: سردار شاهچراغی نیز قریب به ۸۰ ماه شهدا را همراهی کرده و در عرصه‌های مختلف بعد از دوران دفاع مقدس، توفیق خدمت‌گزاری داشته است، ایشان در استان‌های گلستان، مازندران، مرکزی و سمنان سابقه فعالیت درخشانی دارند و برای ایشان نیز آرزوی توفیق دارم.