سردارحسین اشتری:

ناجا در دهه پنجم انقلاب با توانمندی بیشتری در خدمت مردم است

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به راهپیمایی پر شکوه ۲۲ بهمن امسال، گفت: مردم‌ با این حضور لبیک دیگری به رهبر معظم انقلاب گفتند و دشمنان را ناامید کردند.

سردارحسین اشتری در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران ضمن تبریک ‌چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: دشمنان نظام و انقلاب، از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون مرتب به خود وعده می دادند که یک سال بعد، دوسال بعد و… این انقلاب پایان می یابد اما امروز چهلمین سالروز پیروزی انقلاب را جشن می‌گیریم.

وی با بیان اینکه مردم‌ بار دیگر با نشاط و هوشیاری در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند و این حضور پرشور تر از ۳۹‌سال گذشته است، گفت: این ۴۰ سال استقامت، پایمردی و وفاداری مردم به نظام و‌انقلاب اسلامی ایران، قابل تقدیر است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور، خاطرنشان کرد: مردم علی‌رغم همه فشارها و تهدیدات دشمنان، با شور و شعور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند و پایبندی خود به نظام و انقلاب اسلامی را نشان دادند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه مردم ما این انقلاب را به رهبری حضرت امام‌خمینی(ره) به پیروزی رساندند، گفت: انقلاب ما مردمی، مبتنی بر مبانی دینی و بر اساس اراده و همت مستضعفان شکل گرفت.

سردار اشتری تصریح کرد: انقلاب ما برخاسته از دل های مردم است و قطعا موفق خواهد بود و به کوری چشم‌دشمنان هر روز بر افتخارات این انقلاب و نظام افزوده خواهد شد.

وی با بیان اینکه اکنون چهل سالگی انقلاب را تجربه کردیم که این بازه زمانی به معنای آمادگی بیشتر ما برای مقابله با دشمنان است؛گفت: مردم‌ با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، لبیک دیگری به رهبر معظم انقلاب گفتند و دشمنان را ناامید کردند.

فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به سوال خبرنگار دفاع پرس درباره پیام ناجا در این روز تاریخی به مردم، گفت: نیروی انتظامی آمادگی دارد همچون گذشته به مردم خدمت کند و ان‌شاالله در دهه پنجم انقلاب با آمادگی و توانمندی بیشتری در خدمت مردم خواهیم بود.