سردار اسکندر مومنی:

ناجا با هر گونه تهدیدی مقابله خواهد کرد

به گزارش نویدتهران، جانشین سابق ناجا و دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه ناجا با هر گونه تهدیدی از سوی دشمن مقابله خواهد کرد، گفت: نیروی انتظامی از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است به گونه ای که هر ماموریت ‌را به بهترین شکل به اتمام می‌رساند.

سردار اسکندر مومنی  در نشست عمومی فرماندهان ، روسا و مدیران ارشد حوزه مرکزی ناجا (جلسه اخوت) و آیین تکریم و معارفه جانشین فرمانده نیروی انتظامی و معاون هماهنگ کننده ناجا اظهار داشت: از سردار  اشتری برادر بسیار عزیزم برای لطف و عنایت ویژه ای که به من داشتند، تقدیر و تشکر می کنم چراکه خدمت در نیروی انتظامی، از دوران های خوب کاری من است.

وی ادامه داد: ستاد مبارزه با موادمخدر، ظرفیت های بسیار خوبی دارد که می تواند نیروی انتظامی را در انجام ماموریت های محوله کمک کند.

وی ادامه داد: در مجموعه های مختلف نیروی انتظامی، همدلی و هم‌افزایی بالایی وجود دارد به گونه ای که هر ماموریتی ‌را به بهترین شکل به اتمام می‌رساند.

جانشین سابق فرمانده ناجا با بیان اینکه ناجا با هر گونه تهدیدی از سوی دشمن مقابله خواهد کرد، ادامه داد: دی‌ماه سال گذشته در بیش از ۸۰ شهر کشورمان درگیری ایجاد شده بود که نیروی انتظامی با هوشمندی و با ظرفیت بالایی که داشت، با آن برخورد کرد که جا دارد از عملکرد ناجا در مهار این اغتشاشات، مستندی ساخته شود.

دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود: در زمان درگیری‌ها در کشور حدود 10 شب تمامی فرماندهان در اتاق خود می‌خوابیدند و عملیات‌ها را مدیریت می‌کردند و کوچکترین تردیدی در هیچ‌کدام از فرماندهان ایجاد نشد؛ من به خودم و به نیروی انتظامی افتخار می‌کنم که در این نهاد خدمت می‌کنم.

سردار مومنی با اشاره به ماموریت‌های ناجا، گفت: در سال گذشته پس از اربعین حسینی(ع) ماجرای زلزله سرپل ذهاب رخ داد و نیرو‌های یگان ویژه به این منطقه اعزام شدند و بدون خستگی در آنجا حضور پیدا کردند و میدان را به دست گرفتند و پس از آن غائله اقلیم کردستان، نیرو‌ها با تمام توان وارد عمل شدند.

جانشین سابق فرمانده ناجا در خاتمه گفت: ناجا ظرفیت‌های بالایی دارد و از آن در تمامی ماموریت‌ها استفاده می کند.