رییس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا:

موفقیت‌های امروز بسیج باید الگوی بخش‌های دیگر کشور باشد

%d8%b4%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%b2%db%8cرییس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا گفت: همه ظرفیت های کشور باید پای کار بسیج باشند از جمله بخش اجرایی و مدیریت اجرایی کشور باید این ظرفیت های عظیم را در بسیج ببینند و از آن استفاده کنند.

رییس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای ۵ سال اخیر سازمان بسیج مستضعفین گفت: توفیقی حاصل شد و از نمایشگاه دستاورد های بسیج بازدید و عملکرد بسیجیان عزیز را رصد کردم.

به گزارش نوید تهران وبه نقل ازبسیج،وی ادامه داد: این همه پیشرفت، توجه و کار آمدی که در بخش های قابل توجهی از بسیج بوجود آمده است می تواند نماد الگو گیری در بخش های دیگر کشور باشد.

رییس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا در ادامه تاکید کرد: انتظاری که امام خامنه‌ای و مردم ایران دارند این است که بسیج در همه بخش ها، موضوعات، اقشار و فرصت‌هایی که پیش آمده خودش را نشان دهد.

رییس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا خاطر نشان کرد: بسیج یعنی متن مردم و متن مردم یعنی ظرفیت کشور و انقلاب اسلامی؛ این ظرفیت ها، ظرفیت کمی نیست و همیشه باید از ظرفیت بسیج در همه عرصه ها استفاده کرد.

وی یادآور شد: امروز بسیج در بخش های علمی و نوآوری ها حرف های زیادی برای گفتن دارد لازم است، بسیج این کارآمدی را نشان دهد که به لطف خدا توانستیم تا امروز بخش ها و ظرفیت عظیم را نشان دهیم.

شیرازی با بیان اینکه نشان دادن این ظرفیت ها هنر می‌خواهد تصریح کرد: این که بتوانیم ظرفیت های بسیج را نشان دهیم به نوعی یک کارآمدی محسوب می‌ شود البته مهمتر از کارآمدی، توسعه این گونه توانمندی ها است تا بتوانیم تمام ظرفیت های موجود در کشور را پای کار بسیج بیاوریم.

این مقام ارشد نظامی تاکید کرد: همه ظرفیت‌های کشور باید پای کار بسیج باشند از جمله بخش اجرایی و مدیریت اجرایی کشور باید این ظرفیت های عظیم را در بسیج ببینند و از آن استفاده کنند اگر اینگونه باشد هیچ مشکلی را نمی توان برای کشور متصور شد کما اینکه امروز هم مشکلی در این خصوص نداریم.

وی در پایان متذکر شد: ظرفیت های بسیج بسیار بیشتر از آن است که امروز به آن توجه می شود و این مساله نکته اساسی است که باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.