سردار سرلشکرمحمد باقری:

موشک‌ها به منطقه تحت تسلط ارتش آمریکا اصابت کرد

به گزارش نویدتهران، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح درباره عملیات موشکی و پهپادی سپاه علیه عاملان حادثه تروریستی اهواز گفت: طبق گزارش‌های دقیقی که داریم تاکنون تلفات چشمگیری به داعش وارد شده و تعدادی از فرماندهان باقی‌مانده این گروه تروریستی نیز به هلاکت رسیده‌اند.

سردار سرلشکرمحمد باقری عصر امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه، در جمع خبرنگاران با اشاره به عملیات موشکی سپاه علیه عوامل حادثه تروریستی اهواز اظهار داشت: در این حادثه تلخ تروریستی ، متاسفانه عده‌ای از هموطنان عزیز ما به شهادت رسیدند و عده‌ای نیز مجروح شدند.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه در طول یک هفته جهت ریشه‌یابی این جریان ، اقدامات مختلفی را انجام داده ایم تا با تخلفات احتمالی، برخورد محکمی صورت گیرد افزود: لازم بود تا با تروریست‌ها و منشأ این کار برخورد و انتقام خون شهدا گرفته شود و آن گوشمالی که رهبر معظم انقلاب فرموده بودند، اتفاق بیفتد.

سرلشکر باقری ادامه داد : کار‌های اطلاعاتی دستگاه‌های مسئول نشان داد که تروریست‌ها ضمن اینکه ارتباطاتی با گروه‌های ضدانقلاب داشتند، از داعش خط گرفته‌اند و داعش این افراد را از منطقه ” دیرالزور ” سوریه هدایت کرده است، که بحمدالله بامداد امروز عملیات سنگین موشکی و پهپادی با موفقیت کامل انجام شد و طبق گزارش‌های دقیقی که داریم تاکنون تلفات چشمگیری به داعش وارد شده و تعدادی از فرماندهان باقی‌مانده این گروه تروریستی نیز به هلاکت رسیده‌اند.

وی بیان کرد: مهم این است که پهپاد‌های جمهوری اسلامی با عبور از یکی دو کشور خود را به این مناطق رسانده و این عملیات را با موفقیت انجام دادند و موشک‌های جمهوری اسلامی با طی مسافت‌های طولانی با دقت در ساختمان‌های بسیار کوچکی فرود آمدند و تلفات وارد کردند.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح عنوان کرد: منطقه‌ای که داعش در شرق فرات در آن استقرار دارد، تحت تسلط ارتش آمریکا است و این موشک‌ها در منطقه‌ای اصابت کرد که به منطقه تحت مسئولیت آمریکا نزدیک است.

سرلشکر باقری تاکید کرد: همه این‌ها هشداری برای دشمنان است تا در جهت ایجاد ناامنی در ایران حرکتی نکنند؛ چراکه برای رهبر معظم انقلاب و نیرو‌های مسلح، امنیت مردم خط قرمز است و اگر خطایی صورت گیرد، حتما و با قاطعیت پاسخ داده می‌شود و همان جمله «یکی بزنند، ۱۰ تا می‌خورند» اتفاق می‌افتد.

گفتنی است ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایت تروریست‌ها در اهواز، ساعت ۲ بامداد امروز (۹ مهرماه) محل استقرار و تجمع تروریست‌های تکفیری تحت حمایت آمریکا و کشورهای مرتجع عرب در شرق فرات در کشور سوریه را مورد حمله موشکی و پهپادی قرار داد.