سردار قاسم رضايی:

من انقلابی ام ؛ باور مرزبانان در صیانت از مرزها / نقش موثر خانواده مرزبانان در تداوم موفقیت های مرزی

به گزارش نویدتهران،فرمانده مرزبانی کشور با بیان اینکه خانواده های مرزبانان در موفقیت های مرزی نقش موثری دارند، گفت : شعار  من یک انقلابی ام  ؛ باور مرزبانان در صیانت از مرزهای کشور، تحقق اهداف و خدمت رسانی به مردم عزیز است.

سردار قاسم رضايی در جمع خانواده هاي كاركنان ستاد مرزباني با بیان اینکه امروز مرزبانی افتخار دارد كه در تامین امنیت ملی تاثیرگذار باشد، اظهار کرد: سرباز، درجه دار، افسر ،خانواده مرزبانان و … در این امنیت آفرینی نقش بسزایی دارند و باید قدردان پدران و مادران ، همسران و فرزندان مرزبانانی باشیم که در نیل به اهداف در کنار و همراه ما هستند.
وي با بیان اینکه اگر خدمات مرزبانان نبود، به فرموده مقام معظم رهبری ناامني از مرزها به داخل کشور می آمد ، افزود: مرز ؛ جایگاه مهمی دارد، با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند؛ مرز هر کشور به منزله ناموس آن کشور است ،مي توان متوجه اهميت جایگاه مرز و مسئوليت مرزبانان شد.
فرمانده مرزباني کشور با اشاره به سختی كار مرزبانان در مناطق مختلف جغرافيايي، ادامه داد: مرزبانان غیور در شرایط مختلف اقلیمی، جغرافیایی و در مقابله با هرگونه تهدید و آسیبی مقتدرانه جانفشانی می کنند و امروز مرزبانان در جای جای ۸ هزار و ۷۵۵ کیلومتر مرز آبی، خاکی و دریایی با بکارگیری تجهیزات نوین مرزی و با هوشیاری کامل از مرزها صیانت می کنند.
وي تصريح كرد: افتخارمرزبانان این است که امروز در تداوم راه شهدا حرکت می کنند، مرزبانان در طول ۸ سال جنگ تحمیلی در کنار سایر رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس حضور داشتند و تا امروز توفیق خدمت و صیانت از مرزهای کشور را دارند.
اين مقام ارشد انتظامی در ادامه با اشاره به فرمايشات رهبر معظم انقلاب در بيان عبارت من یک انقلابی ام بیان كرد: اين عبارت معنا دار و زیبا در بين مرزبانان یک باور و رویکرد است، این عبارت در باور مرزبانان؛ یعنی من خستگی ندارم ، مرزبان خودش را با مادیات تنظیم نمی کند بلكه با تکلیف ادای دین می کند ، این جمله و عبارت زیبا در مرزبانی، یک باور و  رویکرد است و تحقق این رویکرد به امنیت مثال زدنی کشور منتج می شود.
سردار رضايي گفت : همواره باید رویکردمان این باشد که سرباز خوبی برای امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) باشیم و  وظیفه شناسی  و عمل به تکلیف در مقابل کشور، نظام و ولایت را سر لوحه امور قرار دهیم.