آیت الله العظمی نوری همدانی:

ملت ها وحدت خود را برای نابودی رژیم صهیونیستی حفظ کنند

به گزارش نویدتهران، مسلمانان و ملت های آزادی خواه، باید با وحدت و همبستگی به مردم فلسطین کمک کنند و تا نابودی این رژیم نامشروع حرکت خود را ادامه دهند.
حضرت آیت الله نوری همدانی دامت برکاته امروز در ابتدای درس خارج فقه در مسجد اعظم قم جنایات رژیم صهیونیستی و سکوت مجامع بین المللی را محکوم کردند.

این مرجع تقلید گفتند: یکی از اصول انقلاب از آغاز نهضت امام خمینی مبارزه با صهیونیست ها بوده است و امام عقیده داشتند که این غده سرطانی باید محو شود.

ایشان در ادامه بیان داشتند: قدس قبله اول مسلمانان است و یک رژیم نامشروع و غاصب آن را غصب کرد، مسلمانان و ملت های آزادی خواه باید با وحدت و همبستگی به مردم فلسطین کمک کنند و تا نابودی این رژیم نامشروع حرکت خود را ادامه دهند.

این مرجع تقلید گفتند:البته ما از سازمان ملل متحد توقعی نداریم، چون با پول میلیارد دلاری عربستان و استکبار اداره می شود و عملاً بعنوان یک سازمان بی خاصیت تبدیل شده است.

حضرت آیت الله نوری همدانی یکی از نقشه های استکبار را ساختن فرقه های دروغین مثل وهابیت و داعش دانستند که به این ترتیب مسلمانان با خودشان درگیر شوند و حاشیه امن برای اسرائیل درست کنند و ابزار اصلی و صحنه گردان آن هم عربستان است، اما ملت های مسلمان بدانند همیشه مسئله اول ما قدس و مبارزه با صهیونیست است.

معظم له، ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین، جنایات اسرائیل را محکوم کردند.