مرکز مدیریت حوزه های علمیه در بیانیه ای تاکید کرد:

ملت عاشورایی ایران با درهم شکستن پایه های پوشالی استکبار به راه خود ادامه می دهد

به گزارش نویدتهران،حوزه های علمیه اساتید و طلاب، ضمن تجلیل از مقام رفیع بیدارگر جهان اسلام امام خمینی(ره) و ادای احترام به حماسه آفرینان یوم الله سیزدهم آبان با رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت نموده و آحاد امت عاشورایی را به حضور پرشور در تظاهرات ضداستکباری یوم الله سیزدهم آبان دعوت می کند.
بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه به مناسبت یوم الله 13 آبان به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سیزدهم آبان، روز تجلی دوباره آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی در ملت مسلمان ماست.
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)
یوم الله سیزدهم آبان ماه نقطه عطفی در جهت تداوم، استمرار و بالندگی انقلاب اسلامی است و برجسته ترین ویژگی آن مبارزه مستمر ملت فهیم و شجاع ایران با استکبار جهانی و سلطه خارجی است.
این روز بزرگ، تبلور مهم و تاثیر گذار ملت استوار و همیشه در صحنه ایران سربلند، یعنی همگرایی و وحدت ملی و تبعیت از ولایت فقیه است.
ناکارآمدی و درماندگی نقشه ها، ترفندها و آشوب های شیطان بزرگ در چهار دهه دشمنی آشکار با انقلاب اسلامی ، نشان از اقتدار، رشد و تعالی ایران بزرگ در سایه سار پیروی از تدابیر حکیمانه ولایت فقیه و رهبری انقلاب اسلامی دارد واز سویی نوید بخش این پیام الهی است که ، نظام ظلم وستم مضمحل میشود و روح برگشت به اسلام ناب و اصیل در کالبد کشورهای اسلامی دمیده خواهد شد (وما النصرالا من عندالله).
امروزه پیام حماسه سازان سیزده آبان در گذر از مرزها به عنوان نماد مبارزه با استکبار جهانی در مشت های گره کرده مردمانی تجلی پیدا کرده که پس از سال ها تحمل نظام های دیکتاتوری، استبدادی و سرمایه داری، خواهان تغییر و برکناری سردمداران بی کفایت خویش شده اند و احقاق حقوق از دست رفته خویش را مطالبه می کنند.
حوزه های علمیه اساتید و طلاب ضمن تجلیل از مقام رفیع بیدارگر جهان اسلام امام خمینی(ره) و ادای احترام به حماسه آفرینان یوم الله سیزدهم آبان با رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه-ای(مدظله العالی) تجدید بیعت نموده و مراتب همبستگی خود را با رهپویان تاریخ ساز انقلاب اسلامی اعلام می دارد و آحاد امت عاشورایی، فهمیم و قدرشناس ایران اسلامی را به حضور پرشور و گسترده فعال و آگاهی بخش در تظاهرات ضداستکباری یوم الله سیزدهم آبان دعوت می کند و از همگان می خواهد که تا در هم شکستن پایه های پوشالی استکبار جهانی خاصه شیطان بزرگ و ایادی او به راه خود تداوم بخشند.
نصر من الله و فتح قریب
مرکز مدیریت حوزه های علمیه