سردارحسین اشتری:

ملت ایران بار دیگر ثابت کردند پایبند اصول انقلاب و نظام اسلامی هستند

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: مردم با حضور پرشور در این راهپیمایی عظیم و ملی ، بار دیگر ثابت کردند پایبند ارزش‌های نظام اسلامی و اصول انقلاب هستند.
سردارحسین اشتری در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ، با تبریک ایام الله مبارک فجر، اظهار داشت: امروز شاهد حضور پرشور و میلیونی امت اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن بودیم و مردم بار دیگر با این حماسه حضور با آرمان های نظام ، انقلاب و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تجدید بیعت کردند.
وی با بیان اینکه این حضور پرشور مشتی محکم بر دهان سران استکبار و دشمنان نظام و انقلاب بود، افزود: امروز؛ روز تجلی وحدت ملی است و مردم کشورمان بار دیگر ثابت کردند که به آرمان های نظام و انقلاب پایبند هستند و در هر شرایطی پشتیبان انقلاب اسلامی می باشند.

این مقام عالی انتظامی کشور تأکید کرد: این انقلاب و نظام اسلامی خدشه ناپذیر است و مطابق فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند   ۲۲ بهمن امسال از آن بهمن های تماشایی خواهد بود  ، شاهد حضور بی بدیل و پرشور مردم عزیزمان در این راهپیمایی شکوهمند هستیم.

سردار اشتری گفت: این حضور پرشور باعث دلگرمی دوستداران انقلاب و موجب ناامیدی دشمنان نظام اسلامی است و باید قدر این مردم همیشه در صحنه را بدانیم.

گفتنی است،فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از غرفه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و سایر پلیس های تخصصی بازدید کرد.