دریادار فدوی:

ملت ایران بارها اوج انزجار خود را نسبت به استکبار نشان داده اند

به گزارش نویدتهران، فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه استان بوشهر تاریخی باشکوه در مبارزه با استکبار جهانی دارد،گفت: ملت ایران بارها اوج انزجار خود را نسبت به استکبار نشان داده اند .

سرداردریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم تجمع استکبارستیزی مردم بوشهر در گفت و گویی اظهار داشت: گذشتگان استان بوشهر خیلی پرافتخار هستند و این مردم نیز مسیر را ادامه می‌دهند.

وی بیان کرد: افتخار و رشادت و دلیرمردی اهالی استان بوشهر را از گذشته‌های دور تا همین نزدیکی می‌بینیم، از قیام رئیسعلی دلواری و سپس حماسه شهید نادر مهدی و یارانش و در سال ۹۴ نیز دستگیری تفنگداران آمریکایی گوشه‌ای از این افتخارات است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: امروز روز مبارزه با استکبار جهانی است و استان بوشهر تاریخی پرافتخار در مبارزه با استکبار و به‌ویژه بالاترین سطح استکبار یعنی آمریکا دارد.

وی اضافه کرد: خدا را شکر می‌کنم که همین وضعیت ضد استکباری که در استان بوشهر وجود دارد را در نقاط مختلف ایران اسلامی شاهد هستیم و ملت ایران بارها اوج انزجار خود را نسبت به استکبار نشان داده اند .

سردار فدوی خاطرنشان کرد: مردم وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهند و وعده الهی مبنی بر پیروزی حق نیز تحقق یافته است و عزت و سربلندی جبهه حق و ناکامی و سرافکندگی جبهه باطل را شاهد هستیم.