وزیر کشور در جمع خبرنگاران:

مشکلات بانوان فعال اقتصادی از طریق استانداران پیگیری می شود

به گزارش نویدتهران،وزارت کشور در حوزه های امنیتی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی با کارآفرینان و فعالین این حوزه ها جلسات مستمر دارد و این دومین جلسه با بانوان فعال حوزه اقتصادی بود.
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه نشست وی با بانوان فعال اقتصادی با حضور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: وزارت کشور در حوزه های امنیتی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی با کارآفرینان و فعالین این حوزه ها جلسات مستمر دارد و این دومین جلسه با بانوان فعال حوزه اقتصادی بود.

وی در ادامه افزود: حدود ۱۰۰ نفر از بانوان از میان ۲ هزار بانوی فعال حوزه اقتصادی برای حضور در این جلسه انتخاب شده بودند که کارشناسانه و دلسوزانه مسائل و موضوعات خود را در حوزه تولید مطرح کردند که ما به عنوان وزارت کشور این مباحث را جمع بندی می کنیم و آنچه که در سطح استان ها قابل حل و رفع است از طریق استانداران مان پیگیری می کنیم.

وزیر کشور تاکید کرد: مسائل و موضوعاتی که برای پیگیری باید به دولت ارجاع شود قطعا به رئیس جمهوری تقدیم می کنیم تا دستورات لازم را بدهند.

رحمانی فضلی با بیان اینکه نفس این جلسات با توجه به نوع حضور فعالانه ای که این افراد دارند می تواند سطح همکاری ها و هم افزایی ها را در مباحث تولیدی و اقتصادی افزایش دهد، گفت: امیدواریم خداوند توفیق دهد به عنوان متولیان و مسئولان این بخش ها پاسخگوی کسانی باشیم که در عرصه تولید و اقتصاد دارند زحمت می کشند و خواسته هایشان هم برای اینکه بتوانند سهم خود را در اقتصاد کشور تعیین کنند، قانونی، حق جویانه و دلسوزانه است.

وزیر کشور در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در مورد تبعات بارش های اخیر در کشور، ضمن اشاره به اسکان ۸ هزار نفر در پی بارش برف در روزهای اخیر گفت: مشکلات بارش برف روزهای اخیر با حضور وزرا، روئسای دستگاه‌های اجرایی و استانداران بررسی و گزارش عملکرد دستگاه‌های اجرایی تقدیم رئیس جمهور می شود و اگر بی توجهی و کم کاری اتفاق افتاده باشد برخورد خواهد شد.