امیر سرتیپ حیدری:

مرزهای غرب و جنوب غرب کشور، با پهپاد ، دوربین های پیشرفته و بالن کنترل می شود

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه ایین افتتاح منازل سازمانی ۴۰۰ واحدی در اهواز گفت: تمامی مرزهای غرب و جنوب غرب کشور با پهپاد، دوربین های پیشرفته ، حساسه‌ها و بالن کنترل می شود .
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در آیین افتتاحیه منازل ۴۰۰ واحدی مهر ولایت ۱ اهوا، ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی(ع)، با تاکید بر اینکه رهنمودها و تدابیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای همه لازم‌الاجرا و نقشه راه است گفت: معظم له مقرر فرمودند، همه ما مکلف به اجرای دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم ، ملت بزرگوار ما که ملتی ولایی هستند فرامین مقام معظم رهبری را ارجح می دانند و بنابر فرمایشات معظم له اقدام خواهند کرد .
وی با اشاره به کنترل مرزهای غرب و جنوب غرب کشور در طول سال و همچنین روزهای اربعین توسط یگان های نیروی زمینی ارتش گفت: تمامی مرزهای غرب و جنوب غرب کشور با پهپاد ها، دوربین‌های پیشرفته الکترونیکی و دیجیتالی و انواع بالن ها کنترل می شود.
وی ادامه داد: امسال با توجه به شرایط ویروس کرونا، باید اربعین حسینی (ع) را از دور گرامی بداریم، مهم این است دل های ما در گروه ایثار و شهادت و در رکاب امام حسین (ع) باشد.
فاز نخست منازل سازمانی ۴۰۰ واحدی نیروی زمینی ارتش صبح امروز با حضور امیر سرتیپ حیدری فرمانده نزاجا و جمعی از مسوولان کشوری و لشکری در اهواز افتتاح شد.