سردار قاسم رضايي:

مرزبانان ادامه دهنده راه شهيد حججي در دفاع از حريم ولايت هستند

به گزارش نویدتهران،فرمانده مرزباني ناجا در بازديد از منطقه مرزي قصر شيرين كرمانشاه گفت: مرزبانان همه حججي هايي هستند که ادامه دهنده راه شهيد حججي در دفاع از حريم ولايت هستند.

سردار قاسم رضايي با حضور در منطقه مرزي قصر شيرين و در بازديد از يگان هاي مرزي منطقه و مرز خسروي در جمع مرزبانان اظهار کرد: امروز با پرچم مقدس بارگاه امام حسين (ع) در اين نقطه از مرز حاضر شديم تا مرزداران جمهوري اسلامي ايران با تبرک اين پرچم مقدس بار ديگر پيمان خود را با سرور و سالار شهيدان آقا اباعبدالله حسين(ع) در راه حراست از اسلام ناب محمدي تازه کنند.
وي با اشاره به تشیيع باشكوه پيکرپاك شهيد حججي در تهران ، بيان كرد: امروز ما با حضور در اين منطقه مرزي توفيق شرکت در مراسم تشیيع پيکر شهيد حججي را نداشتيم اما اين مرزداران جوان همه حججي هايي هستند که ادامه دهنده راه اين شهيد گرانقدر در دفاع از حريم ولايت هستند.
فرمانده مرزبانی بیان کرد: يک وجب از خاک مقدس ايران با ارزش تر از هر چيز مادي است که مي توان تصور کرد و خط قرمز ما نيز بايد خاک مقدس کشورمان باشد و نسبت به اين مهم نهايت حساسيت را داشته باشيم.
این مقام ارشد مرزبانی با اشاره به بازديد ميداني از پايانه مرزي خسروي در منطقه قصر شيرين، مطرح کرد: پيگير روند اجرايي شدن طرح تردد زائران اربعين حسيني، بررسي زيرساخت ها، کاستي ها و مشکلات در اين پايانه مرزي به منظور ايجاد هماهنگي هاي لازم جهت مأموريت اربعين سال جاري هستيم.
وی خاطر نشان کرد: خداوند به همه ما عنايت خاصي داشته که توفيق انجام وظيفه و خدمت به زائران عتبات عاليات را داده و مرزباني نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران آمادگي لازم جهت برقراري امنيت نوار مرزی جهت تردد زوار اربعين حسيني از مرزهاي پيش بيني شده را دارد و در اين راستا تعاملات و هماهنگي هاي خوبي با مرزباني دولت عراق در نشست هاي مرزي صورت گرفته است.