دادستان کل کشور در واکنش به لفاظی‌های شب گذشته ترامپ:

مردم جواب یاوه سرایی‌های ترامپ را در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و تولید می‌دهند

به گزارش نویدتهران،حجت الاسلام و المسلمین منتظری در واکنش به لفاظی‌های شب گذشته ترامپ با بیان اینکه دولتمردان در صحنه‌های مختلف و عرصه‌های سیاسی پاسخ مناسب ترامپ را خواهند داد، گفت: نظام جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران قطعا با این باد‌ها نمی‌لرزد و درخت انقلاب بسیار ریشه‌تر دار و عمیق‌تر از آن است که این حرف‌ها بتواند کوچکترین اثری بر آن بگذارد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور در واکنش به لفاظی‌های شب گذشته رئیس جمهور آمریکا اظهار کرد: از چنین شخصی و چنین شخصیتی و از دولت استکباری آمریکا جز این انتظار نیست.

وی با تاکید بر اینکه با این سخنان هیچ تغییری در مواضع سیاسی جمهوری اسلامی ایران ایجاد نخواهد شد، گفت: ملت ما همان گونه که در طول قریب به چهل سال نشان داده‌اند، مهمترین و بزرگترین دشمن خود را آمریکا و صهیونیسم می‌داند و این مطالبی که دولتمردان آمریکا و رئیس جمهور این کشور مطرح می‌کنند اراده ملت ما را مصمم‌تر کرده و می‌کند و ملت ایران متوجه می‌شوند که دشمنی امریکا علیه ملت که امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب همواره بر آن تاکید داشته‌اند، همچنان استمرار دارد.

دادستان کل کشور تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران قطعا با این باد‌ها نمی‌لرزد و درخت انقلاب بسیار ریشه‌تر دار و عمیق‌تر از آن است که این حرف‌ها بتواند کوچکترین اثری بر آن بگذارد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری با بیان اینکه بحمدالله انسجام ملی و ملت هوشیار و بیداری داریم که در صحنه حضور دارند، گفت: کوچکترین نگرانی از این حرف‌ها و نسبت به مسائلی که پیش آمده نخواهیم داشت و نداریم و ان شاءالله دولتمردان همانگونه که در سخنان شب گذشته رئیس جمهور محترم مشاهده کردیم، در صحنه‌های مختلف و عرصه‌های سیاسی پاسخ مناسب ترامپ را خواهند داد.

وی ادامه داد: در برابر دشمن همه مردم ید واحده هستند.

دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: امیدوارم بیش از گذشته مردم در صحنه حضور داشته باشند و در عمل جواب یاوه سرایی‌های ترامپ را در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و تولید بدهند تا کشور بی نیاز از این مسائلِ مطرح شده باشد.