حضرت آيت الله جنتي ضمن تقدير از فداكاري آتش‌نشانان شهيد؛

مردم با همه وجودشان از خدمتگزار با اخلاص، قدرداني مي‌كنند

 

دبير شوراي نگهبان از اقدام آتش‌نشانان و همكاران شهيد آنها در فرونشاندن آتش حادثه پلاسكو تقدير و تجليل كرد.

به گزارش نوید تهران وبه نقل ازاداره‌ كل روابط عمومي شوراي نگهبان، حضرت آيت الله جنتي صبح امروز در جلسه هفتگي اعضاي شوراي نگهبان در سخنان پيش از دستور؛ ضمن تبريك آغاز دهه مباركه فجر، اظهار داشت: با ورود حضرت امام خميني (ره) به ميهن، شادي بي‌سابقه‌اي در سراسر كشور به وجود آمد، مردم جشن گرفتند و آرزوي ديرينه‌ آنها در تشكيل نظام مقدس جمهوري اسلامي تحقق يافت.
رئيس مجلس خبرگان رهبري در ادامه با تشكر از اقدام فداكارانه آتش‌نشانان در حادثه پلاسكو، خاطرنشان كرد: براداران عزيزي كه در قضيه پلاسكو حاضر شدند و برخي نيز به شهادت رسيدند، واقعاً جانفشاني كردند تا جان و مال مردم را نجات بدهند. آنها خالصانه ايثار و از خودگذشتگي نشان دادند.
حضرت آيت‌الله جنتي با اشاره به پيام رهبر انقلاب و حضور مردم در تشييع شهداي آتش‌نشان تصريح كرد: مقام معظم رهبري هم در اين رابطه پيام بسيار جانانه‌اي دادند. مردم هم واقعاً آمادگي دارند و اگر ببينند اخلاص در كساني و جرياني هست كه اهداف سياسي ندارند و واقعاً قصد خدمتگزاري دارند؛ با همه وجودشان از آنها قدرداني مي‌كنند.
دبير شوراي نگهبان با ابراز ناراحتي از بي‌توجهي برخي مسئولين به نيازهاي مردم، تأكيد كرد: بعضي همانند اين آتش نشانان فداكار، با اينكه ممكن است خانواده و فرزندانشان يتيم شوند و آسيب ببينند، براي خدمت به مردم از جان مايه مي‌گذارند؛ اما عده‌اي به غارتگري از بيت المال مشغول مي‌شوند و با حقوق هاي نجومي مشكلات مردم را به روي مبارك هم نمي‌آورند. اين جريانات موجب ناراحتي جامعه است.
حضرت آيت الله جنتي در پايان با اشاره به بارش باران در سراسر كشور؛ خداوند متعال را به سبب نزول رحمت الهي سپاس گفت.