رییس قوه قضاییه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران:

مردم با حضور گسترده و پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک بار دیگر اقتدار ملی را به نمایش گذاشتند

به گزارش نویدتهران،آیت الله آملی لاریجانی گفت: خداوند را شاکریم که امروز هم همچون سال‌های گذشته مردم با حضور گسترده و پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک بار دیگر اقتدار ملی این کشور را به نمایش گذاشتند.
آیت الله آملی لاریجانی، رییس قوه قضاییه در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران گفت:خداوند را شاکریم که امروز هم، چون سال‌های گذشته مردم با حضور گسترده و پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک بار دیگر اقتدار ملی این کشور را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن نمایش اقتدار جمهوری اسلامی به همه جهانیان، پاسخ محکمی به همه توطئه‌های دشمنان در طول سال‌های گذشته بوده است.

آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه هر ساله این اثر مهم بر راهپیمایی ۲۲ بهمن مترتب است، افزود: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پاسخ قاطع، مسلم و قطعی به یاوه گویی‌های دشمنانی است که می‌خواهند تفرقه افکنی کنند.

رییس قوه قضاییه تصریح کرد: مردم با هر سلیقه‌ای در این راهپیمایی شرکت می‌کنند و یکپارچگی، وحدت و انسجام خود را به نمایش می‌گذارند.

وی ادامه داد: مردم پای ارزش‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا به همه دنیا اعلام می‌کنند که ما ارزش‌های انقلاب را رها نکرده ایم و بر خط ولایت، رهبری و جمهوری اسلامی که رو به کمال می‌رود، به رغم همه فشار‌ها و تحریم‌ها ایستاده ایم و با همه توطئه‌ها مقابله می‌کنیم.

رییس قوه قضاییه گفت: این همه عنادی که رئیس جمهور آمریکا و اذنابش در منطقه نسبت به جمهوری اسلامی ایران دارند، ناشی از همین اقتدار است و مردم نشان دادند در صحنه حاضر هستند و بصیرت دارند و دشمن را از خودی تشخیص می‌دهند و لذا با وجود مشکلاتی که مسئولان موظف هستند آن را برطرف کنند، در صحنه حضور دارند و از ارزش ها، استقلال و کیان ملت دفاع و از خط ولایت و رهبری حمایت می‌کنند و این بهترین پاسخ به یاوه گویی‌های نظام سلطه جهانی است.