مرحله نهایی رزمایش محرم در منطقه کامیاران برگزار می شود

به گزارش نویدتهران،سردار پاکپور از برگزاری مرحله نهایی رزمایش محرم نیروی زمینی سپاه یکشنبه در منطقه کامیاران و ارتفاعات شاهو خبر داد.

سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه با اعلام خبر برگزاری مرحله نهایی رزمایش محرم این نیرو از یکشنبه،گفت: پس از برگزاری دو رزمایش امنیتی در جنوب شرق و رزمایش امنیتی سال گذشته در منطقه اشنویه و ارتفاعات کفارستان که دارای نتایج بسیار خوبی بود ، مرحله نهایی رزمایش امنیتی محرم در منطقه کامیاران و ارتفاعات شاهو برگزار می شود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد : مرحله نخست این رزمایش با استفاده از 70 درصد یگانهای قرارگاه حمزه سید الشهداء‌( علیه السلام ) مستقر در کردستان از 5 روز گذشته آغاز شده و فردا مرحله نهایی آن به انجام می رسد .

وی افزود: مراحل انجام این رزمایش با فراخوان گردان های بسیج بیت المقدس ،‌امام حسین (ع) ، کوثر استان کردستان آغاز و همزمان یک مرحله رزمایش دفاع شهری با حضور یگان های انتظامی ، مرزبانی و بسیجیان انجام گرفته که فردا در ارتفاعات شاهو استان کردستان و منطقه کامیاران مرحله نهایی آن انجام خواهد گرفت .

سردار پاکپور با تشریح اهداف رزمایش محرم اظهار کرد: در این رزمایش امنیتی نیروهای عمل کننده آموزش های خود را در یک میدان واقعی تمرین کرده و همزمان مناطق مورد علاقه ضد انقلاب را نیز پاکسازی خواهند کرد.

سردار سرتیپ پاسدار محمد تقی اصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهداء (ع) نیز پیرامون برگزاری رزمایش “محرم” اظهار داشت : مردم و جوانان غیور استان کردستان سالهای متمادی در کنار رزمندگان اسلام همیشه حاضر به مبارزه بوده اند و با گذشت 40 سال از انقلاب، پیشمرگان کرد بصورت فعال برای مبارزه با عوامل ضد انقلاب حاضر و آماده هستند که این مهم نشانگرحضور فعال و حماسی مردم و بسییجان این استان در فراخوان سراسری نیروهای بسیج می باشد.

وی تاکید کرد : شهدای پیشمرگ کردستان با خون خود امنیت را به این مناطق هدیه داده اند و همه ما باید قدردان این عزیزان باشیم .

سردار اصانلو در پایان خاطرنشان کرد : در حقیقت شهدای این مناطق جزو شهدای شاخص کشور هستند که در راه دفاع از انقلاب اسلامی خون خود را هدیه کرده اند.