با حضور سردار غیب‌پرور؛

مراسم تکریم و معارفه مسئولان سازمان بسیج عشایری و معاونت مقاومت مردمی سازمان بسیج برگزار شد

به گزارش نویدتهران،مراسم معارفه سردار نصرت الله سیف به عنوان مسئول سازمان بسیج عشایری و سردار سالار ولایتمدار (آبنوش) به عنوان مسئول مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین با حضور سردار غلامحسین غیب پرور برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه مسئولان معاونت عملیات و مقاومت مردمی و سازمان بسیج عشایری شامگاه سه‌شنبه هفدهم بهمن با حضور سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین و سردار علی زاهدی معاون عملیات سپاه پاسداران و جمعی از مسئولان و کارکنان سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

سردار غلامحسین غیب‌پرور در این مراسم ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای عملیات غرورآفرین والفجر ۸ اظهار داشت: ما تا چند روز دیگر وارد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی می‌شویم و درک انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن، این پیام را به ما می‌دهد که اسلام عزیز با پیروزی انقلاب اسلامی شاهد بعثتی دیگر خواهد بود.

وی افزود: ما بعثت نبی اکرم(ص) را در صدر اسلام داشتیم و عاشورای اباعبدالله(ع) را می‌توان بعثت دوم اسلام دانست و همچنین می‌توان انقلاب اسلامی را بعثت سوم نامگذاری کرد، چرا که فروغ اسلام ناب محمدی توسط انقلاب اسلامی بر دل‌های مستعد جهانیان تابید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه وظیفه ما در ایام الله دهه فجر فقط برگزاری مراسمات جشن و شادی نیست گفت: ثمره انقلاب اسلامی، امتی است که تا به امروز دست از یاری امام خود برنداشته و اگر خوب دقت کنیم اعجاب و اعجاز انقلاب اسلامی را می‌توانیم طی این چهل سال مشاهده کنیم.

سردار غیب‌پرور ادامه داد: اعجاز انقلاب اسلامی از این نظر بود که مردمانی با دست خالی و با دل‌های مملو از ایمان در مقابل دنیای زر و زور قلدران دین‌نفهم ایستادند و پیروز شدند و امام ثابت کرد که می‌توان جامعه بشری را با دین مدیریت کرد.

وی عنوان کرد: هیچکدام از کشورهای حاشیه خلیج فارس که ظاهر اسلامی دارند با شریعت اداره نمی‌شوند و این انقلاب اسلامی بود که برای اولین بار حکومتی بر اساس دین تشکیل داد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: دشمن این موضوع را خوب می‌داند و تمام قد در مقابل این انقلاب ایستاده است و یک نمونه از دشمنی‌های استکبار جهانی علیه مردم ایران را می‌توان ۸ سال دفاع مقدس دانست.

سردار غیب‌پرور تصریح کرد: جنگ بی‌رحمانه و همه‌‌جانبه فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی، جنگ تمام عیاری است که دنیای غرب علیه مردم کشور ما آغاز کرده و این تصور که ما فکر کنیم آمریکا یک روز دست از دشمنی با انقلاب اسلامی بر‌می‌دارد بیشتر شبیه یک شوخی است.

وی گفت: تا زمانی که ما از تفکر امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی سخن می‌گوییم، کوتاه آمدن دشمن معنایی ندارد و ما باید مراقب باشیم که در این مسیر معنای حقیقی انقلاب اسلامی را به خوبی درک کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: کسانی که در مسیر انقلاب از این قطار پیاده شدند، کسانی بودند که انقلاب را فهم نکردند؛ اولین وظیفه جامعه بسیجیان فهم عمیق انقلاب اسلامی است که به تعبیر دیگر می‌توان آن را بصیرت‌افزایی نامید.

سردار غیب‌پرور گفت: در ایام الله دهه فجر، ژرف‌اندیشی در ابعاد انقلاب اسلامی ضرورت بیشتری از برگزاری جشن و مسائل ظاهری دارد هر چند که پرداختن به آن مسائل هم لازم است.

در این مراسم سردار نصرت الله سیف به عنوان مسئول سازمان بسیج عشایری و سردار سالار ولایتمدار (آبنوش) به عنوان مسئول مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین معرفی شدند و از زحمات سردار علی پاشا محمدی در سازمان بسیج عشایری قدردانی به عمل آمد.