با حضور گسترده و پرشور مردم ؛

مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز برگزار شد

به گزارش نویدتهران، مراسم تشییع پیکر مطهر ۲۴ شهید عملیات تروریستی رژه نیروهای مسلح اهواز با حضور مقامات لشکری و کشوری از مقابل حسینیه ثارالله اهواز برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز صبح امروز(دوشنبه ۲ مهر) با حضور پرشور مردم انقلابی و غیور استان خوزستان و جمعی از مقامات لشکری و کشوری از مقابل حسینیه ثارالله اهواز برگزار شد.

حجج‌اسلام مروی و رحیمیان که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی برای شرکت در مراسم تشییع پیکر شهدای گرانقدر حادثه تروریستی اهواز شب گذشته وارد استان خوزستان شده بودند، از مجروحان این جنایت در بیمارستان‌های اهواز عیادت کردند و هم اکنون نمایندگان رهبر معظم انقلاب در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی اهواز حضور یافتند.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به نمایندگی از دولت در این مراسم حضور داشت.

سردار سلامی ،جانشین فرمانده کل سپاه و حجت‌الاسلام والمسلمین «سید محمود علوی» وزیر اطلاعات، سخنرانان این مراسم بودند.

از مجموع پیکرهای شهدای جنایت تروریستی اهواز، تنها ۱۱ پیکر در شهر اهواز و ۱۱ پیکر دیگر این شهدا در سایر شهر‌های استان خوزستان به خاک سپرده می‌شوند و پیکر ۱ شهید در مشهد مقدس و ۱ شهید در خرم‌آباد به خاک سپرده می‌شوند.

گفتنی است؛ تصاویر شهدای این حادثه تروریستی و نیز تصاویر کوچکترین شهید این جنایت دردناک در دستان مردم داغدار دیده می‌شد و مردم با سر دادن شعارهایی انزجار خود را از اقدام عوامل این جنایت اعلام کردند.