با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین فقیه؛

مراسم اختتامیه هفتمین دوره مسابقات سراسری حدیث ستاد ارتش برگزار شد

مراسم اختتامیه هفتمین دوره از مسابقات سراسری حدیث ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور فرماندهان، مسئولان، کارکنان و عاشقان کلام اهل بیت(ع) در سالن همایش های اداره فناوری اطلاعات این ستاد برگزار شد.
مراسم اختتامیه هفتمین دوره از مسابقات سراسری حدیث ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور فرماندهان، مسئولان، کارکنان و عاشقان کلام اهل بیت(ع) در سالن همایش های اداره فناوری اطلاعات این ستاد برگزار شد.
به گزارش نوید تهران وبه نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران،در این مراسم حجت‌الاسلام فقیه رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران طی سخنانی با تاکید بر لزوم فراگیری و عمل به احادیث اهل بیت(ع) اظهار کرد: با توجه به اینکه ارتش در تمامی حوزه ها پویا و فعال می باشد، در زمینه قرآن و تدبر در قرآن و احادیث معصومین(ع) نیز فعالیت های گسترده ای روز به روز به هدف‌های متعالی نزدیک‌تر می‌شود.
وی تصریح کرد: حاکمیت معنویت در خانواده همراه با همدلی و همفکری به برکت انس با قرآن و سیره اهل بیت(ع) به دست می‌آید و کارکنان ارتش و خانواده‌های آنها باید قدر این موهبت الهی را بدانند و از آن به درستی بهره‌مند شوند.
رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش ادامه داد: خانواده کارکنان نیروهای مسلح بدلیل حساسیت جایگاه آنان در جامعه باید در رده و سطح خانواده‌های مطلوب از نظر ویژگی‌های خوب اخلاقی و اعتقادی قرار بگیرند.
وی در پایان گفت: سعادت به دست نمی‌آید مگر با زندگی در پرتو فراگیری و عمل به قرآن و احادیثی که از انبیاء(ص) برای ما به جا مانده است.
در ادامه حجت الاسلام شاهمرادی معاون فرهنگی و روابط عمومی ستاد ارتش با اشاره به استقبال نیروهای ارتش و خانواده‌های آنان از این دوره از مسابقات چشمگیر گزارش مبسوطی از نحوه برگزاری مسابقات ارائه داد و گفت: در این دوره حدود 900 نفر در مرحله مقدماتی با شرکت کارکنان پایور، دانشجو، وظیفه، فرزندان کارکنان و در حوزه خواهران در دو مرحله همسران کارکنان و خواهران شاغل در ستاد آجا ، به رقابت پرداختند که از این متسابقین 150 نفر در مرحله ستادی با هم رقابت نموده و در پایان 28 نفر به مرحله نهایی سطح آجا که هفتم و هشتم اسفند ماه سال جاری در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار می شود راه یافتند.