سردار سپهر در همایش ملی مدیریت جهادی:

مدیریت جهادی هویت و آینده ما و راه مقابله با چالش‌های درونی است

به گزارش نویدتهران،دبیر همایش ملی مدیریت جهادی گفت: مدیریت جهادی هویت، آینده و‌ سرنوشت ما و راه مقابله با چالش‌های درونی است.

سردار سرتیپ پاسدار محمد حسین سپهر معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه و دبیر چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی عصر امروز در چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی، طی سخنانی گفت: راهبرد دینی و جهادی رهبر معظم انقلاب مبنی بر مدیریت جهادی و در اوج قرار گرفتن کشور و مقابله با چالشهای درونی فقط با مدیریت جهادی امکان پذیر است.

وی افزود: براساس منظومه فکری رهبر انقلاب تنها راه برون رفت از مشکلات مدیریت جهادی است و تنها با این نوع از مدیریت می‌توان بر مشکلات فائق آمد و از بن بست‌ها بیرون رفت.

سردار سپهر ادامه داد: بر اساس آموزه‌های دینی ما اگر تلاش و کوشش مجاهدین درراه خدا باشد خداوند وعده کرده است که نصرت و پیروزی را نصیب آنها کند. امرو تفکر جهادی و حضور انقلابی در تمام عرصه‌ها می‌تواند ما را موفق کند.

دبیر چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی گفت: ما در دوران دفاع مقدس با دست خالی در مقابل دشمن ایستادیم و پس از آن هم با اتکا به مدیریت جهادی توانستیم در عرصه سازندگی کشور و تولید علم موفقیت‌هایی بدست آوردیم.

سردار سپهر در پایان خاطرنشان کرد: ما درحال شناسایی ۱۰۰۰۰ مدیر جهادی در کشور هستیم و هرساله برای قدردانی از اقدامات آنان این همایش را برگزار می‌کنیم و از مدیران برتر تجلیل به عمل می‌آوریم.