مجمع عمومی عادی انجمن عکاسان خانه تئاتر با انتخاب عضو علی البدل برگزار شد

به گزارش نویدتهران وبه نقل ازروابط عمومی انجمن؛مجمع عمومی عادی انجمن عکاسان مؤسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر با انتخاب عضو علی البدل در سالن زنده یاد مهین اسکویی خانه تئاتر برگزار شد.
مجمع عمومی عادی انجمن عکاسان مؤسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر در روز شنبه مورخ 8 اردیبهشت ماه 1403 در ساعت 16 در سالن زنده یاد مهین اسکویی خانه تئاتر برگزار شد.
در این جلسه، سیامک زمردی به عنوان رئیس هیئت رئیسه مجمع، مسعود میرمیری به عنوان ناظر و امیرکوروش اعرابی به عنوان منشی انتخاب شدند.
رضا جاویدی، رئیس هیئت مدیره انجمن، ضمن تشکر از حضور اعضای انجمن در مجمع عمومی، گزارشی از عملکرد سال گذشته ارائه کرد. وی به مواردی همچون راه‌اندازی سایت انجمن، تعرفه گزاری پایه عکاسی تئاتر و دیگر مسائل اشاره کرد.
در ادامه جلسه، انتخاب یک نفر به عنوان عضو علی البدل هیئت مدیره در دستور کار قرار گرفت که حمید رضایی با کسب اکثریت آرا انتخاب شد.
محبوبه فرج الهی، جانشین رئیس هئیت مدیره، در سخنانی بر لزوم عضویت اعضای انجمن در یکی از کارگروه‌های انجمن تأکید کرد. در این راستا، تعدادی از اعضای حاضر در جلسه برای عضویت در کارگروه‌های مورد نظر ثبت نام کردند.
لازم به ذکر است که این انتخابات با حضور هادی نوید به عنوان بازرس انجمن و مهدی قلعه به عنوان بازرس مؤسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر برگزار گردید.