مدیرعامل شرکت بهره برداری متروي تهران و حومه خبرداد؛

متروي تهران ۲۲ بهمن رايگان است

به گزارش نویدتهران،مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروي تهران و حومه از اقدامات اين شركت برای خدمت‌رسانی ويژه در يوم الله ۲۲ بهمن خبر داد.

مهندس نوبخت ضمن تبریک فرارسیدن سی و نهمين سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی كه يادآور بزرگ‌ترین حماسه مردمی تاریخ ایران‌زمین است گفت: شرکت بهره‌برداری متروي تهران و حومه در روز ۲۲ بهمن با آمادگي كامل، خدمات ویژه‌ای به شهروندان گرامي در این روز ارائه خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه استفاده از مترو از ابتدای صبح روز يكشنبه (۲۲ بهمن ۱۳۹۶) تا پایان مراسم راهپیمایی رایگان است افزود: بعد از پایان مراسم نیز پذيرش مسافر در ایستگاه‌هایی که در مسیر راهپیمایی قرار دارند، جهت بازگشت راهپیمایان به مقاصد خود رایگان است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروي تهران و حومه با بیان اینکه در این روز تمامی خطوطی که با ازدحام جمعیت روبرو شوند با اعزام حرکت قطارهای فوق‌العاده نسبت به انتقال مسافران به مبادي اوليه اقدام خواهدشد، تصریح کرد: طبق روال هرسال و به منظور حفظ نظم و امنيت در برگزاري مراسم روز ۲۲ بهمن، ایستگاه متروي میدان آزادی واقع در خط چهار مترو تا پایان مراسم بسته خواهد بود.