معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور در مازندران:

مبنا و پایه امنیت استوار و پایدار مردم هستند

به گزارش نویدتهران،کارگاه آموزشی – امنیتی اعضای شورای تامین استان و شهرستان های مازندران با حضور معاون امنیتی، انتظامی وزیر کشور در استانداری مازندران برگزار شد.
حسین ذوالفقاری، معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور در کارگاه آموزشی – امنیتی اعضای شورای تامین استان و شهرستان های مازندران با بیان این که مبنا و پایه امنیت استوار و پایدار مردم هستند، عنوان داشت: انشقاق بین دولت و ملت و ایجاد اختلاف نقشه راهبردی دشمن است.

ذوالفقاری با اشاره به این که تهدیدات دشمنان از روز پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده و هیچ وقت قطع نشده است، تصریح کرد: مشارکت مردم در نظم و امنیت موجب تولید سرمایه اجتماعی می شود.

معاون امنیتی، انتظامی وزیر کشور، تاکید کرد: مدیران با روحیه جهادی و اخلاص برای حل مشکلات مردم گام بردارند و موجب رضایتمندی مردم شوند.

در این کارگاه آموزشی که به مدت دو روز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در استان مازندران برگزار شد، اساتید مختلف در زمینه آشنایی با قوانین و مقررات امنیتی، مدیریت بحران، تهدیدات و آسیب های فضای مجازی و تهدیدات تروریستی به بیان مطالب پرداختند.

در دومین روز این کارگاه آموزشی و امنیتی، فرمانداران در ۴ گروه به بحث و بررسی پیرامون مسایل مطرح شده در کارکاه پرداختند و نتایج بررسی ها در نشست پایانی ارایه و با حضور اساتید فن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.