سردار حسین اشتری:

مأموریت ها را با روحیه جهادی و انقلابی دنبال می کنیم

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ما سربازان فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) هستیم و مأموریت ها را با روحیه  جهادی و انقلابی دنبال می کنیم، گفت: امروز نیروی انتظامی در برابر هر تحرک و توطئه دشمنان آماده تر از همیشه است.

سردار حسین اشتری در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا ( سومین نشست تخصصی و فصلی سال ۹۷)، اظهار داشت: یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهیدان عرصه نظم و امنیت، مدافعان حریم و حرم را گرامی می داریم و بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) درود می فرستیم و برای فرماندهی معظم و معزز کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز( مدظله العالی ) آرزوی طول عمر داریم.

وی افزود: امید است این نشست یک روزه و تخصصی، مثمرثمر بوده و باعث ارتقاء و پیشرفت مأموریت های نیروی انتظامی شود.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: دومین نشست تخصصی و فصلی سال ۹۷، در شهریورماه سال جاری برگزار شد و از آن زمان تاکنون مأموریت های بسیاری پشت سر گذاشتیم که در این جا از اقدامات خوب و شایسته ای که فرماندهان و کارکنان ناجا برای پیشبرد اهداف نیروی انتظامی انجام داده اند، قدردانی می کنم.

سردار اشتری با تأکید بر اینکه هوشیاری وعملکرد فعالانه و توأم با آمادگی همکارانم منجر به کسب موفقیت های بسیاری شده، عنوان کرد: امروز نیروی انتظامی در برابر هر تحرک و توطئه دشمن آماده تر از همیشه عمل خواهد کرد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد: همواره باید در مقابل توطئه های دشمنان؛ هوشیارانه، فعالانه و با آمادگی صد در صدی عمل کنیم، برخی گروه های داخلی و خارجی به دنبال التهاب آفرینی در فضای جامعه و برهم زدن نظم و امنیت کشور هستند که با لطف وعنایت خداوند متعال و تدابیر حکیمانه فرماندهی معزز کل قوا، همواره دشمنان در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام هستند، بنابراین باید در برابر هر توطئه ای  هوشیار  باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی یادآور شد: ما سربازان فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز( مدظله العالی) هستیم و مأموریت ها را با روحیه  جهادی  و  انقلابی  دنبال می کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح نقش سبزپوشان ناجا در مأموریت های مختلف به ویژه در نیمه دوم سال، بیان کرد: در مهرماه سال جاری، مطابق سنوات گذشته برنامه های هفته نیروی انتظامی دنبال و اجرایی شد، امسال نیز شاهد بودیم مراسم هفته ناجا با شکوه و اقتدار خاصی برگزار شد و در این میان برخی رده های تخصصی و استان ها فعالیت های چشمگیری داشتند.

سردار اشتری به برگزاری راهپیمایی بزرگ و معنوی اربعین حسینی (ع) اشاره و بیان کرد: حدود ۲۰ هزار نفر از نیروهای پلیس به صورت مستقیم و ۱۰ هزار نفر به صورت غیرمستقیم در این مأموریت بزرگ و معنوی ایفای نقش کردند و بخشی از نیروهای ناجا بیش از یک ماه در مرزهای سه گانه مهران، شلمچه و چذابه حضور فعال و شبانه روزی داشتند ، از طرفی قرارگاه اربعین از ماه ها قبل فعال شده بود.

فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: همکارانم برای تسهیل تردد و امنیت زائران به خوبی ایفای نقش کردند که این موضوع، رضایت رهبری را نیز به دنبال داشت.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد: اظهار رضایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از ایفای نقش نیروی انتظامی در مأموریت بزرگ اربعین برایمان شیرین و گوارا و باعث افتخار و سربلندی است؛ ایفای نقش پلیس در این ماموریت معنوی موجب افزایش اعتبار و آبروی ناجا شد.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان با اشاره به عملکرد پلیس در برخورد با مفسدان اقتصادی، یادآور کرد: پلیس در شناسایی و برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی نیز عملکرد هوشمندانه و به موقعی داشت البته در کنار این اقدامات، در حوزه اقتصادی از سوی پلیس اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای دیگری نیز صورت گرفت و اجازه جولان به سوء استفاده کنندگان داده نشد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور بیان کرد: پلیس در مدیریت تجمعات کامیون داران نیز به خوبی توانست صحنه را مدیریت کند و عملکرد هوشمندانه ای داشته باشد.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان با اشاره به حادثه تروریستی چابهار، عنوان کرد: هوشیاری، آمادگی و جانفشانی همکارانم حادثه تروریستی چابهار را خنثی و بار دیگر دشمنان نظام و انقلاب را ناکام گذاشت .

وی در ادامه بر لزوم اهتمام ویژه در توجه به دستورالعمل های ابلاغی همزمان با اجرای ماموریت ها تاکید کرد و گفت: اولویت های ماموریتی را به جد دنبال می کنیم و همچنان باید پیگیری این اولویت ها در دستور کار و سرلوحه امور باشد.

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: باید از فرصت و توفیق خدمتگزاری به مردم نهایت بهره را ببریم و سرباز لایقی برای حضرت ولی عصر(عج) و مقام معظم رهبری باشیم.