سردار علي اكبر جاويدان خبرداد:

كلاهبردار ۱۲۰ ميلياردی به دام افتاد

به گزارش نویدتهران،فرمانده انتظامي استان گلستان از شناسايي و دستگيري كلاهبردار ۱۲۰ ميليارد ريالي در شهرستان گرگان خبر داد.
سردار علي اكبر جاويدان در گفت و گو یی، با اعلام اين خبر گفت: با شكايت تعدادي از شهروندان گرگاني، مبني بر اينكه فردي با وعده هاي دروغين مبالغ هنگفتي از آنان دريافت كرده است، مراتب به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس آگاهي استان قرار گرفت و پرونده اي در اين خصوص تشكيل شد.

فرمانده انتظامي گلستان اظهار داشت: با تحقيقات مقدماتي پليس، مشخص شد فردي با دادن وعده هاي طمع برانگيز و پوچ، شهروندان را ترغيب كرده تا نزد وي سرمايه گذاري كنند و از اين طريق سود بالايي به آنان تعلق خواهد گرفت.

اين مقام ارشد انتظامي تصريح كرد: متاسفانه ۷۰ نفر از شهروندان به اين فرد اعتماد كرده و مبالغ زيادي را براي سرمايه گذاري در اختيار وي قرار دادند و متهم پس از دريافت ميلياردها تومان پول، اقدام به فرار كرد.

سردار جاويدان خاطرنشان كرد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتي و تخصصي و پيگيري سرنخ هاي موجود در اين پرونده، سرانجام ماموران موفق به شناسايي مخفيگاه اين كلاهبردار شده و طي هماهنگي با مقام قضائي، وي را در يك عمليات ضربتي و غافلگيرانه دستگير كردند.

وي گفت: متهم در مقر انتظامي و پس از مواجهه با اسناد و مدارك پليس، لب به اعتراف گشوده و به ۱۲۰ ميليارد ريال كلاهبرداري از شهروندان اقرار كرد.

فرمانده انتظامي استان گلستان با اشاره به تحويل متهم به مراجع قضائي، گفت: شهروندان فريب وعده هاي دروغين عده اي سودجو و كلاهبردار را نخورده و در صورت مواجهه با آنان مراتب را از طريق سامانه ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.