حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی:

قوی شدن رمز ماندگاری است

به گزارش نویدتهران، نماینده ولی فقیه در سپاه ولایت مداری و روحیه جهادی را از مشخصه های بارز بسیجیان توصیف و تصریح کرد : در شرایطی که نظام مقدس جمهوری اسلامی با دشمنان توطئه گری روبرو است ،برای مواجهه با چنین دشمنانی، در صیانت از امنیت و آرامش مردم باید قدرتمند باشد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع حلقه های صالحین سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان، از بسیجیان به عنوان انسانهایی آگاه ، بصیر و با استقامت فکری و عملی نام برد و خطاب به آنان گفت :شما در سابقه انقلابی و پاسداری از انقلاب اسلامی پیشتاز هستید ، با وجود همه کمبودها و کم توجهی ها در پاسداری از انقلاب در تمامی عرصه ها حتی زمانی که هیچ تیپ و لشکری تشکیل نشده بود ،خوش درخشید ید.

نماینده ولی فقیه در سپاه یکی از مهم‌ترین جلوه‌های مجاهدت بسیجیان در عرصه خدمت رسانی را اقدامات آنان در امدادرسانی به سیل زدگان خوزستان ونیز آبرسانی به روستاهای کم‌برخوردار عنوان و اظهار کرد: در پیشگاه الهی هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به بندگان خدا نیست و شما نیز باید نسبت به این نعمت بزرگ شاکر باشید.

وی در ادامه با اشاره به بیانی از رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه امروز بزرگترین مبارزه با استکبار خدمت به مردم است گفت :خدمت به مردم باعث می شود انگیزه، امید و نشاط آنها برای سنگر نشینی انقلاب ارتقا یابد.

وی افزود : هر چه از عمر انقلاب می گذرد ،پاسداری از این انقلاب الهام‌بخش حساس‌تر ،دشوارتر و نیازمند آگاهی های بیشتری می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی قوی شدن و اقتدار آفرینی را رمز ماندگاری توصیف و تصریح کرد: در شرایطی که نظام مقدس جمهوری اسلامی با دشمنان توطئه گری مواجه است ،برای مواجهه با چنین دشمنانی، در صیانت از امنیت و آرامش مردم باید قدرتمند باشد.

وی با تاکید بر اینکه از دشمن انتظاری غیر از دشمنی نیست گفت: قوی شدن شامل ابعاد مختلفی است که یکی از آن بعد سخت‌افزاری مانند موشک، سلاح های جنگی، آموزش و اشراف اطلاعاتی می‌شود اما علاوه بر اقتدار بخشی در این حوزه می‌بایست بصیرت دینی افراد به عنوان قوت درونی آنان ارتقا یابد.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان ولایت مداری و روحیه جهادی را از مشخصه های بارز بسیجیان توصیف و تصریح کرد : در تلاشیم در حلقه‌های صالحین علم و عمل با هم تجلی یابد. بسیجیان استان خوزستان در حلقه‌های صالحین پیشتاز و در صادقین هم موفق و درخشان ظاهر شده اند امیدواریم این درخشش ها همچنان تداوم یابد.