در عیادت نمایندگان سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با ملکه رنجبر؛

قلبم برای زلزله زدگان کرمانشاه می تپد

 

به گزارش نویدتهران،بازیگر پیشکسوت تلویزیون تئاتر و سینما با اشاره به این که به علت بیماری نتوانسته است برای مردم زلزله زده کرمانشاه قدمی بردارد و کنار آمدن با این موضوع برایش دشوار است، گفت: من همیشه در کنار داوطلبان جمعیت هلال احمر برای جمع آوری کمک های مردمی به نفع آسیب دیدگان حادثه ها فعال بودم و به رابطه با مردم و جمعیت هلال احمر وابسته ام.
ملكه رنجبر با اشاره به وضعيت جسماني خود، گفت: چند روزي است که به دليل بیماری در بیمارستان بستری بوده و به درمان ادامه مي دهم و افزود: بعد از 70 سال تلاش در عرصه بازيگري كسي متاسفانه از من ياد نمي كند ولی امروز بسیار خوشحالم که جمعیت هلال احمر مرا تنها نگذاشت و از شما و همکاران تان سپاسگزارم.
وی توضیح داد: من از سن 14 سالگی، همیشه بخشی از درآمدم از ایفای نقش در تاتر را به نیازمندان و افراد محتاج اختصاص می دادم و در زمان وقوع زلزله بم نیز، به مدت دو هفته در محل پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی هلال احمر حاضر شده و به تشویق مردم به یاری رسانی به زلزله زدگان پرداختم. همچنین سفر به بم و دیدن کودکان و مردم مصیبت زده من را متاثر کرد و تصمیم گرفتم چند روزی برای خدمت رسانی و تهیه نیاز این مردم در بم بمانم.
رنجبر ادامه داد: از این که در هلال احمر فعالیت خیرخواهانه انجام داده ام، هرگز پشیمان نبوده و بسیار خوشحالم که در این سازمان همکاری داشته ام اما حالا معذوریت های سالمندی و یک سری کسالت ها که با افزایش سن به وجود آمده،‌ من را یک مقدار از فضای ارتباط با مردم و حضور در جامعه دور کرده و خود این موضوع در من ایجاد احساس ناراحتی کرده که این بار نتوانسته ام برای مردم زلزله زده کرمانشاه قدمی بردارم، اما قلبم برای زلزله زدگان کرمانشاه می تپد.
فریبرز ایروانی فرزند این هنرمند داوطلب نیز گفت: ملکه رنجبر، در سال های اخیر فعالیت های اجتماعی بسیاری داشت و در زمینه کارهای خیر جمعیت هلال احمر نیز حضور پیدا می کرد.
همچنین مهندس حبیب درگاهی،سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نیز در پیامی ضمن تقدیر و آرزوی بهبودی این هنرمند پیشکسوت خاطرنشان کرد که بانو رنجبر داوطلب فعال جمعیت هلال احمر است که دعا می کنیم هر چه زودتر بهبودی و سلامتی شان را بازیایند.
این پیام از سوی نمایندگان سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به این هنرمند ابلاغ شد.