عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری؛

قرعه کشی مناظره‌های تلویزیونی پس از اعلام صلاحیت‌‎ها

به گزارش نویدتهران،عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری گفت: قرعه کشی برنامه‌های انتخاباتی داوطلبان در صدا و سیما در فاصله ۴۸ ساعته پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌ها برگزار می‌شود.

سید احسان قاضی زاده هاشمی در گفتگویی درباره قرعه کشی مناظره‌های انتخاباتی نامزد‌های ریاست جمهوری افزود: طبق قانون در ارائه امکانات تبلیغاتی به نامزد‌ها، هیچ تبعیضی نباید باشد و همه نامزد‌ها باید از این امکانات به طور عادلانه و برابر استفاده کنند.
وی ادامه داد: به مردم قول می‌دهیم که امسال حجم متنوعی از برنامه‌های معرفی نامزد‌های انتخاباتی را در تلویزیون، رادیو و فضای مجازی خواهیم داشت.

عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: اقدامات ترکیبی و بستر‌های متنوع و گوناگونی در همه رسانه‌ها برای نامزد‌های انتخابات پیش‌بینی شده است تا بتوانند افزون بر معرفی خودشان، برنامه‌ها و عملکردشان را توضیح دهند.
آقای قاضی زاده هاشمی همچنین گفت: قرعه کشی برنامه‌های انتخاباتی در صدا و سیما در فاصله ۴۸ ساعته پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌ها تا آغاز تبلیغات برگزار می‌شود و بنا داریم این مراسم به طور زنده و مستقیم پخش شود.
عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه تاکنون درباره مجری مناظره‌های انتخاباتی در کمیسیون، تصمیمی گرفته نشده است افزود: جمع بندی کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری این است که بتوانیم مناظره‌های بسیار قوی انتخاباتی داشته باشیم.