نماینده ولی فقیه در سپاه:

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با روحیه و مدیریت جهادی فعالیت می کند

به گزارش نویدتهران،حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی گفت: فعالیت های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در حوزه عمران و سازندگی کشور و با روحیه و مدیریت جهادی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در مراسم معرفی مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: جهادگران این قرارگاه خط مقدم سنگرنشینی انقلاب اسلامی در صحنه خدمت‌رسانی به مردم و جهاد اقتصادی هستند.

وی افزود: باید این افتخار بزرگ را قدر بدانید و با جدیت و مراقبت آن را حفظ کنید.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی اظهار داشت: در خصوص ماهیت وجودی برخی از نهادها و سازمان‌ها و اهمیت عملکرد آنها باید این سؤال را مطرح کرد که اگر این مجموعه‌ها نبودند چه اتفاقی می‌افتاد و در خصوص قرارگاه نیز باید همین سؤال را مطرح کرد تا به اهمیت وجودی آن پی برد.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی پیش روی جامعه بیان کرد: گاهی جهاد اقتصادی از جهاد جانی نیز سخت‌تر است و یکی از اقدامات مهم این قرارگاه جهاد در صحنه اقتصادی و سازندگی است.

نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: امروز بسیاری قائل به این هستند که اگر پروژه‌ای به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سپرده شود با روحیه و مدیریت جهادی اجرا می‌شود و این ارزشی است که باید در جهت حفظ آن تلاش کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی افزود: برای انجام هر عملی دو نیرو لازم است یکی قوت درونی و یکی قدرت بیرونی و این مهم را باید در مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به صورت خاص در اجرای پروژه‌ها در نظر گرفت.

نماینده ولی فقیه در سپاه در بخش دیگری از سخنان خود به رسالت حوزه نمایندگی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: فلسفه وجودی نمایندگی ولی فقیه در سپاه دو چیز است یکی هدایت و معنویت کارکنان و دوم صیانت از پاسداری است.