در پیامی صورت گرفت؛

قدردانی فرمانده کل سپاه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی

به گزارش نویدتهران،سرلشکر حسین سلامی در پیامی از اقدام انقلابی و شجاعانه نمایندگان محترم مردم در مجلس در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل اتهام منفعلانه آمریکا به این نهاد مقدس تقدیر و تشکر کرد.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از اقدام انقلابی و شجاعانه نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل اتهام منفعلانه آمریکا به این نهاد مقدس تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام فرمانده کل سپاه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارجمند جناب آقای دکتر علی لاریجانی
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم؛
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با عرض تبریک حلول ماه ضیافت الهی رمضان و بهار آیات روح بخش الهی قرآن، صمیمانه از اقدام انقلابی و شجاعانه نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل اتهام منفعلانه آمریکا به این نهاد مقدس سپاسگزاری می کنم.

همچنین از پیام تبریک نمایندگان عزیز در پاسخ به اعتماد کریمانه رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در سپردن امانت الهی سپاه به این حقیر تشکر و قدردانی می کنم.

ما به اذن خداوند اراده کرده ایم بیرق پیروزی را بر فراز قله های رفیع عالم بر افرازیم و دشمنان ایران اسلامی را با شکست ها و تحقیرهای فراموش ناشدنی تا قبرستان تاریخ بدرقه کنیم.

به نصرت الهی ایمان داریم و به وعده های تخلف ناپذیر او اطمینان که در گام دوم انقلاب شکوه تمدن اسلام چشمان شرق و غرب عالم را به خود خیره خواهد نمود و ایران عزیز اسلامی مان سربلند تر از هر زمان همچون خورشید عالمتاب در میانه آسمان پیشرفت و عظمت جهان خواهد درخشید. ما تا پیروزی نهایی در میدان جهاد و شهادت می مانیم.

برادر شما و خادم سپاه و بسیج و ملت ایران
سرلشکر پاسدار حسین سلامی
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی